Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Şen Qwirkle, MINDWARE Tarafindan masa oyunu seveceksiniz. Sadece Kiddie seti Click Değil, sakıncası. Hatta Yetişkinler göster onun şaşırtıcı derecede Basit düzeni Ile eğlenmek. Sanılanın aksine, sadece sadece düz Üzerinde bir maç-renkler-ve-şekilleri oyun degil. Qwirkle Ilgili mantık, Scrabble, Okey demektir strateji Var ziyaretinde Kombine Domino Vardır ettik. All changes dikkat etmezseniz, sizi kurtarmak İçin Doğru karo Click çabalıyorlar Kendinizi Bulabilirsiniz.

hepsi Üzerine, Qwirkle kurulu oyunu hiç MINDWARE en çok ödül oyunu, Çeşitli oyuncak sanayi ödülleri toplayan Tanıma Böyle Mensa İyi Zihin Oyunu 2007 Binbaşı Eğlence Ödülü yeterince 2007 Doğru Olarak A.Ş., Qwirkle strateji ziyaretinde derin Düşünce Teşvik küçük Ve Çocuklar, Tanıma siralama İçin ettik örüntü.

mu ki şık Bir Ses ya da ne?

Yani oynamak nasıl Qwirkle Kurulu Oyunu?

108 fayans 6 renk Birinde 6 masaüstü modülü Şekil (Starbust, elmas, çapraz, daire, kare, bir, X işareti A.Ş.) biri Ile boyanmış Olan (sarı, turuncu, mor, mavi oyunu 1. Qwirkle tahta, yeşil, kırmızı).

2. Oyunun Amacı Uygun renk VEYA masaüstü modülü Şekil Ile ya çini Satır sütun oluşturmaktır ettik.

3. Oyunun başında, fayans masaya Bakacak sekılde yerleştirin onlari shuffle ettik. Onun oyuncu Daha Sonra 6 rastgele fayans ALIR.

(Adsbygoogle = window.adsbygoogle || []) ITIN ({}) .;

4. Bir Özelliği paylaşan en çinileri Ile oyuncu oyuna baslar. O bir ‘ve satır VEYA sütunda Bunları Oynar, puanları ettik onu karo 1 puan Click.

5. Örneğin, ilk oyuncu Dört elmas (4 puan) belirlemektedir. Sonraki oyuncu ettik Puanları 5 puan (konan olanlardan Daha farkli bir renk) Bir Daha elmas Ile varolan ‘ve satır oluşturur. Ya da bu oyuncu (olanlar zaten oynadı farkli bir masaüstü modülü Şekil) Yerine rengini maç Olabilir.

4. (Bir Qwirkle denir) Bir dizi altıncı çini karolar Click sadece sadece puan 6 puan ekler, ama Cardio ZAMANDA 6 Daha Fazla Bonus puan Alır Bir oyuncu.

5. Oyuncular Sürekli Olarak onu dönüşten Sonra imkb Kendi altı fayans doldurmak Gerekir.

6.All üst üste renkleri ziyaretinde sütundaki Tüm şekiller Farklı olmalıdır.

7. Oyunu Tüm karoları Kullanıldığı zaman biter, ya da Bir oyuncu Tüm göster onun / onu MEVCUT fayans kullanır. (Bu oğlunun kisi 6 ek puan Alır.)

Gördüğünüz Gibi, Qwirkle tahta oyunu safra en usta Oyuncuların alnını Karik sonsuz taktik manevralar ziyaretinde Ile Bir Düşünce oyunudur. ELBETTE, hem de kızabilir hazırlanacak, bir, dizi olusturan gelen rakibin blok edebilirsiniz ettik. Şekiller (Scrabble anımsatan) ziyaretinde renkler Hatta Birden Fazla kombinasyonlar yaratarak Büyük skor Olabilir.

Qwirkle Kurulu Oyun İncelemesi

  • Yazar : admin
  • Tarih : 26 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 3.342 kez

Sponsor

Yorumlar