Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Canlı okey nasıl oynanır

Bugün değişik web sitelerimizde iletişim bölümünden bizlere sıkça sorduğunuz bir soruya cevap vermeye çalışacağız. Canlı okey nasıl oynanır. ? Canlı okey oyna salonların hepsinde çok rahatlıkla okey oyunu oynayabilirsiniz. Bugün bot hizmetiyle okey hizmeti çok az okey siteleri var. Ama bu aralar esokey alt yapısı kullanan okey sitelerin bir çoğun da bot bulunmaktadır.  Eskiden kullanıcısı eksik olmayan siteler son 2013 google altgromi güncellemesinde çakıldılar bir çok kelimede sizlere ulaşan siteler artık ulaşamaz hale geldi bu seferde elinde kullanıcısını kaçırmamak için okey salonlarına bot koydular. salonlarına girdiğiniz zaman 500 yada 600 kullanıcısı var aslında asıl sayı 100 ila 150 kullanıcı Site sahibi büyük bir başarı yapmış gibi böbürleniyor ama asıl olan şey bu değil sadece kendini kandırıyor. Her gün eridiğini biz analizler yaparak görüyoruz.

Bir çok canlı okey sayfaları bunları sizlere aşağıda liste olarak vermek isterim ama kendi sitemde neden bir başkasının sitesinin reklamını yapma gereği duyayım :) o yüzden okeytavla.net adresinin okey ve tavla salonları bölümüne girerek istediğiniz okey salonlarını seçerek rahatlıkla canlı okey oynayabilirsiniz.  Diğer sitelerden çok başarılı canlı okey oyunu sizlere ücretsiz olarak veren siteler var hadi bir kaç site söyleyeyim sizlere biraz yardımım olsun belki okeytavla.net adresinden sıkılmışsınızdır.

www.okeyy.net
www.okeyoyna.be

Bu iki site şimdilik sizlere yeter :) yok ben canlı okey oynamak istiyorum, yok canlı okey üye olmadan yada canlı okey indir gibi muhabbetler yapmayın . başkada site ismi istemeyin. haydi herkese iyi eğlenceler ve bol okey atmalar diliyorum.

 

 

Canlı okey nasıl oynanır

  • Yazar : admin
  • Tarih : 26 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.426 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar