Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

İnternette bedava okey oyunu

Bugün yeni internet kullanıcıların sıkça sordukları bir soru internette nasıl okey oyunu oynarım. Eskiden 2002 yıllarında okey oyunu oynamak tamamen bir işkenceydi çünkü bu hizmeti veren bir kaç okey site vardı sevseniz de sevmeseniz de mecburen o okey sitelerinde okey oyunu oynamak zorundaydınız. Ama yıl 2013 yılında bu böyle değil altarnetif olarak bir çok okey sitesi var. Sizlere internette oynayabileceğiniz bir kaç okey sitesinden bahsetmek istiyorum bugün.

internette bedava okey oyna

OkeyTavla.NET –  2011 yılında patlama yaşayan bir okey sitesi. Ama hak ettiklerine de inanıyorum çünkü bir çok okey sitesinde olmayan arkadaşlık ortamı çok güçlü. Sitenin bir çok özelliğine baktığımız zaman adminler, salon yönetimi, radyoda bulunan djler göünüllü olarak hiç bir karşılık beklemeden görevlerini tam olarak yerine getirmekte. Okey seli adresine java yüklü olan tüm bilgisayarlardan ücretsiz olarak giriş yapabilirsiniz.
ceysu.net – Türkiyenin en büyük çaylaklar kulübü diyorum ben bu siteye, Çünkü ismi çok hoşuma gidiyor zamanında neden bu ismi almadığıma her zaman pişmanlık duyuyorum. Nedeni şu acemiokey.com adresinin bende olması ikisi çok güzel bir uyum sağlayacağına eminim. Ama yapacak bir şey yok adamlar almış zamanında ve güzel bir web tasarımla yollarına devam ediyorlar.
Likce.com –  2013 yılında açılan bir okey sitesi en çok ismiyle ve web tasarımı çok hoşuma gidiyor. Anlık online olarak salonları 300 kişiyi buluyor yeni açılan okey siteleri arasında şuan da en iyi olan okey sitesi bu şekilde giderlerse yakın zaman iyi bir okey portal sitesine döneceklerine inanıyorum.
Son olarak usta okey web sitesinden bahsetmek istiyorum. 2013 ilk sezonunda el değiştiren okey sitesi eski site sahibine göre daha atik ve kullanıcısı için eğlenceli aktiviteleri yapan biri. İleri zamanlarda tutku.com ile yollarını devam edeceklerini duyduk. Site olarak isim güzel ama yeni yapılan okeyi yakından görmek nasip oldu hatta beta sürümününde arkadaşlarla okey oynadık. Ve gördüğüm en güzel okey masalarına ve salonlarına sahip. Tüm özellikler itinayla siteye entrege edilmiş.

Değerli okeyy.net  okeytavla.net web site kullanıcıları yukarıda vermiş olduğumuz sitelere internet üzerinden bedava okey oynayabilirsiniz. Diğer bilmediğim yada adresini yazmayı unuttuğum sitelerde de ücretsiz olarak okey oyunu oynayabilirsiniz. okeyy.net ekibi olarak tüm kullanıcılarımıza iyi eğlenceler dileriz.

İnternette bedava okey oyunu

  • Yazar : admin
  • Tarih : 26 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.908 kez

Sponsor

Yorumlar