Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Tavla Kuralları Gerçek dünya ziyaretinde internet tavla Click aynıdır.

Sipariş Anlamak Click de tavlası Oynamak İçin nasıl , okuyun TALİMATLARI Tüm ziyaretinde açıklandığı Gibi Tüm Kurallarını Anlamak Gerekir.

Olarak Tavla , birbirlerine Karşı oynayan Iki oyuncu var. Onlarin Amaç gemide Kendi topraklarında Kendi pullarını taşımak Sonra onlari almaktır ettik.

tahta tavla oyunu kazanır Tüm taşlarını Kaldırmak Click ilk.

KURULU ve düzenlenmesi

tavla oyunu Bir gemide Iki oyuncu Arasında oynanır 24 üçgen Olarak adlandırılan Ile ‘Nokta “. noktaları sadece sadece renklerin HERHANGİ Bir anlamı Olmayan hamle görselleştirmek Click Yardımcı Olan İki Renk var. YÖNETİM KURULU 4 küçük boards- “Ev Panoları” ziyaretinde “Dış kurulları” ayrılmıştır.

“Bar” ayırır Tüm ortada Panoları ziyaretinde Çalışır

Her oyuncu Kendi 15 dama (İki Renk Vardır – kirmizi beyaz ve) sahiptir ..

tavla tahtası üzerindeki her nokta Vardır Her oyuncu Click farkli bir numara. Onun tavla oyuncusu Evinden puan numara baslar. Beyaz Oyuncunun ilk nokta kurulu Sağ alt tarafında yer almaktadır. Bu da kırmızı oyuncu Click Yirmidort noktasıdır. 6 taraf Ile 2, normal Bir zar Vardır BİR “katlama küp” 2, 4, 8,16,32,64 uzerinde YÜKSEK ziyaretinde Sayıları bahisli sadece sadece KULLANILAN Vardır.

OYUN Başlayan

Onun tavla oyuncusu bir zar atar. zar Sonuçları onu kim zar sonuçlarına Göre (YÜKSEK SONUÇ oyuncu), ilk hamle ettik baslar belirler ILK. Her Iki oyuncu da Cardio Sonucu Varsa

, tekrar atmak Gerekir.

İlk açtıktan Sonra, onun oyuncu Sırayla dönüşümlü Iki zar atar.

Dama

dama hareketi Sonucu belirlenir hareketli zar, rulo Bir denetleyicisi taşımak Click Topçu Alay Komutanı kaç puan (“pip”) Gösterir. tavlası tahtası Üzerine dama hareketi, anti-saat yönünde.

HAREKET KURALLARI

1. Bu “free / Aç” Olmayan Bir noktaya Bir denetimi taşımak Click Topçu Alay Komutanı verilmez. Ucretsiz nokta 1’den Fazla rakibin denetleyicisi Ile masrafları isim Değil demektir.

2. Daha ÖNCE açıklandığı Gibi, onu HAMLE Bir Ayrı zar Göre Karar verilir. Orada zar Cardio rulo Hareketin birçok Olasılık.

bir oyuncu 4 6 Bir rulo oldugunda

Örnek’in Click, Checker o 4 hamle ettik farkli bir pulu, Diğer 6 taşımak VEYA Olabilir diye taşıyabilirsiniz orta Noktası ücretsizdir YALNIZCA Cardio 4 hamle ettik denetleyicisi Daha Sonra Başka Bir 6 (Ya da A.Ş. 6 hamle) 4 ardindan A.Ş..

3. “Çift” – Her Iki zar Cardio numarayı Gösterir. Bir oyuncu çifte atarsa ​​o (Toplam 4 kez) zar Sayısını çift oynayacaktır.

Örneğin, 2 ve 2 Bir rulo Dört Iki kullanmasina oyuncuya Verir.

4. Oyuncu gemide durum onu ​​Sağlar ne zaman pullarını taşımak, A.Ş. (o çift olsa bile) zar Tarafindan belirlenen Tüm hamleleri kullanmanız Gerekir. Sadece Bir sayı çalınabilir imkb, oyuncu bu numarayı taşımak Gerekir, ya da onun sayı Bir Arada oynadı ama Olabilir eğer, YÜKSEK sayı Daha Sonra oynanması Gerekir. Tüm numaralar çalınamaz zaman, oyuncu sırasını kaybeder

vuruş

“Leke” -. Sadece masrafları isim Bir Nokta Bir denetleyicisi.

rakibin leke Bir oyuncu Toprakları, bir, “Hit” rakibin denetleyicisi çubuğuna taşınır imkb ettik.

girme

Ne zaman o rakip ev kuruluna çubuğunda denetleyicisi Giren olmalı, Başka Bir hamle Yapmadan ÖNCE Bir oyuncu çubuğunda ilk hamleyi dama Vardır.

Bir denetleyicisi girebilirsiniz Göre zar rolu Noktası public imkb. Her Iki numaralar public değilse

, oyuncu sırasını kaybeder. Oyuncu çubuğunda Birden Fazla taşı var ziyaretinde Başka Bir numara o bütün, dama çubuğu Kapalı sadece sadece Diğer NUMARASI-kullanmasina Topçu Alay Komutanı verilmez public-Değil göster çünkü, tek girmek Click Başarılı olursa, bir, oyuncu başlayabilirsiniz tahtanın Etrafında Diğer taşlarını hareket.

SON safha dama OUT ALMA

bir oyuncu göster onun ev gemide Tüm taşlarını toplandıkları zaman o “Kapalı Rulman” başlatmak Click Hazır . Haddelenmis sayı okuyucunun noktasını eşleştiğinde Bir denetleyicisi kaldirilir. Örneğin, 2 rulo zaman, oyuncu Iki is on a distinguished Duran Bir ekose desenli Kapalı taşıyabilir.

zar (Yasal Olarak mumkun imkb) oyuncu Bir hamle yapmak Gerekir göstermediğinden is on a distinguished hicbir denetleyicisi Varsa Daha YÜKSEK Bir is on a distinguished yer alan Bir denetleyici kullanarak.

YÜKSEK noktasında hicbir dama yoksa oyuncu mumkun Olan en YÜKSEK noktadan denetleyicisi Kapalı taşıyabilir.

Bir oyuncu taşımak Zorunda Değildir O bir hamle Yapabilir All changes kapalı.

beyaz oyuncu pullarını başladı ziyaretinde rakip beyaz oyuncu denetleyicisi vurduğunuzda her zamanki gibi bardan göster onun pulu Girin ziyaretinde hareket etmelidir, onu vurursa göster onun yine Kapalı ayı Başlamadan ÖNCE bu tavla denir!

bütün onbeş taşlarını pullarını ilk oyuncu kazanır. geri Evine kuruluna

denetleyicisi zaman rakip Henüz denir taşlarını başladı vermedi tavla ettik.

backgammon Tavla Kuralları – Tavla Oyunu oynamak

  • Yazar : admin
  • Tarih : 26 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 3.070 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar