Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Your Brain

etkinleştirin Can

aklını kaybediyor zamanlarda hissediyorum yapın. Bellek nasıl? Sen neden orada bir odada yürümek ve merak ediyor musunuz? Okuyun.

Ben bilgisayarda Solitaire oynamak için seviyorum. Ben oynamayı seviyorum üç oyun vardır. Düzenli solitaire, Örümcek ve Ücretsiz Cep. Bunlar bilgisayarınızın oyun bölümünde ücretsizdir. Bu oyunlar beyin pompalama tutmak. devamını beyninizi kullanın, umarım, bunu kaybetmek olmaz.

gerçekten beyin gücünü alır bilgisayarda başka oyun bulmaca ifade edilmektedir. Bu zaman aşımına ve size hızlı geliyor ve puan yapmak ve bir sonraki seviyeye gitmek isterseniz hızlı olmak zorunda.

Ben yakın zamana kadar tahta oyunları oynamak için sevdim asla. Ben çinileri ile Rummikub oynadı. Ben bu oyunu oturdu ve ben bir hayır beyin olacağını düşündüm. Ben şaşırdım. Eğer kazanmak istiyorsan orada fayans oynanır nasıl içine katlanmış bir sürü vardır. Oyunun fikri hızlı bir şekilde gitmektir. Ben gerçekten bu oyunu oynamak için beynimi kadar devir vardı. Ben bile bir oyun kazandı. Yeni Başlayanlar şans.

solitaire oyunları Örümcek solitaire altında çok zor gereğidir. Ben sadece son birkaç yıl içinde bu oyunun bir kaç kazandı. Ama ben eve gittim ve bu oyunu oynamaya Okey tekniği uygulanmış ve ben bir günde 4 kez kazandı. Beyin gücü.

Ben çok korkutucu demans çeşitli formları vardır bu dünyada yaşamak buluyorum. Seni ama fikrimi kaybetme ve kendimi ölüme beni korkutuyor dikkat çekmek için güçlü olmak bilmiyorum. Ben gerçekten, tahta oyunları oynamak çapraz kelime bulmaca, bilgisayar oyunları, kart oyunları, çalışma, okuma ve sağlıklı beyin tutmaya yardımcı olacaktır insanlarla konuşurken inanıyoruz. Eğer düşünüyorsanız

Yukarıdaki herhangi bir zaman kaybıdır. Tekrar düşünün. Beyniniz atık korkunç bir şeydir.

benim yazı okumak için teşekkür ederiz. Çeşitli konularda benim makalelerden birini okumak için çekinmeyin.

Oyunlar

  • Yazar : admin
  • Tarih : 26 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.215 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar