Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

eğlenceli ve çocuklara matematik kavramlarını öğretmek için heyecan verici bir yol mu arıyorsunuz? Motivasyonunu artırmak ve çocuklar için aşağıdaki matematik oyunları ile keyifli ve hoş bir şekilde öğrenme.

Bir Kitap Scavenger Hunt

Bu sayım öğreten bir oyun ve sıra sayıları (1., 2., 3. …). Yapmanız gereken ilk şey, her çocuk için bir kitap bulmak. Bu iyi çalışıyor, ve tüm çocukların aynı kitap başlığı ve baskı kullanmak için, daha az zaman alır, ancak gerekli değildir. Fikir cevap bir cümle ya da iki heceleyerek olacaktır ve kazanan deşifre ilk biridir. Her çocuk, her kelimeyi bulmak için yön listeler bir ipucu levha ile sağlanacaktır.

Bir örnek “sayfa 101. sonra 11. sayfadaki 3. paragrafın 5. kelime bulmak” demek olurdu Çocuklar daha sonra bu kelime için bakmak ve onu yazmak istiyorum. Ayrıca gibi, matematik problemleri çalışabilir “seksen dört birden yirmi bir az sayfasına gidin ve sayfanın sonuna 2’nci paragrafta 7. kelime bulmak.” Büyük çocuklar için karmaşıklığı artırmak ve genç olanlar için basitleştirmek.

Resim Şekiller

çocuklar için

Matematik oyunlar, özellikle genç olanlar, kitap ya da resim de dahil olmak üzere yararlanabilir boyama kitapları. Bu oyun gizli çoğu şekiller bulabilirsiniz kim olduğunu görmek ardından, vb çevreler için balonlar, dikdörtgenler için kapılar, onda bariz şekiller, sahip bir resim kullanarak gerçekleştirir. Büyük çocuklar için böyle sekizgen, silindir, koni ve gibi şeyler içerebilir.

alarak Yol

Bu oynamak için çocuklar büyük bir grup için büyük bir matematik oyunu . Bu oyun hakkında çok şey çocuklar için matematik oyunları elinde bir kalem ile bir masada oturan dahil gerekmez bize göstermesidir. Bu açık oynanır ve bahçesinde bir mat veya diğer düz bir nesne koyarak ve çocuklar kadar eşleştirme içerir. Her grupta bir çocuk kör bir kat giyer. Diğer çocuk onlara yön verecektir.

hedefi o / o hasır üzerinde biter böylece yönergeleri izleyin kör kat ile çocuk içindir. Hüner konuşma yapıyor çocuk sadece ipuçları bir dizi sayı verebilir ve sadece geri, sağa, ya da sola kaç metre veya metre ve ileri kelimeler için numaralarını kullanabilirsiniz olmasıdır. Böyle onlar mat almak için etrafında manevra zorunda turuncu yol konileri ya da plaj topları gibi yolunda engelleri koyabilirsiniz. ipuçları verirken yön veren çocuklar hareketsiz kalmalıdır. Emin Bu oyun çocuklar birbirleriyle veya yolculuk çalıştırmak ve düşmemesi emin olabilirsiniz bir yetişkin gözetiminde emin olun.

Forum Oyunları

Masa oyunları sunuyoruz çocuklara matematik kavramlarını öğretmek için yaratıcı ve ilginç şekillerde çeşitli. Masa oyunu biçiminde olan çocuklar için birçok matematik oyunları vardır. Bunlardan bazıları Üzgünüm, Yahtzee ve Rummikub bulunur. Matematik becerileri içerecek şekilde değiştirilebilir çocuklar için birçok board oyunları da bulunmaktadır. Bir örnek çocuklar her oyuncu için bir çalışan puan tutmak zorunda yanı sıra, Scrabble oynamak ve dile Her matematik dönem için üç puan vermektir.

Eşleştirme Matematik Kartları

Bu gol hepsini yüz aşağı koyarak ve her Onlar maç olmadığını görmek için açmak bir anda iki kart üzerinde çevirerek iki kart maç Old Maid bir oyundur. O matematik kavramları etrafında merkezli çünkü bu oyunu Eski Maid farklıdır. Sen toplama, çıkarma, çarpma, bölme veya kullanarak, bir dizin kartında bir matematik problemini yazarak başlayın. Sonra farklı ama aynı cevabı vardır sonraki dizin kartında başka bir matematik problemi olun. Bu kartların on iki ve yirmi arasında yaptıktan sonra onları yüz aşağı yatıyordu. Birisi aynı cevap iki kart üzerinde döner her onları tutmak için olsun. Oyunun sonunda en kartları ile kişi kazanır.

matematik öğrenme donuk ve sıkıcı olmak zorunda değildir. Bu matematik yerine işin oynamak olur çocuklar için yukarıdaki matematik oyunları ile eğlenceli ve zorlu olabilir.

Çocuklar için Matematik Oyunları

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 3.277 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar