Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Resim bu. Bu ilgisi, ya da karlı bir kış çocuklar okuldan eve olan bir ile bir yaygaracı, yağmurlu gün (ve sen de evdesin!). Sen Birlikte keyifli bir gün geçirebilirsiniz böylece aranın veya genç yönelik bazı ilginç karlı veya yağmurlu bir günde faaliyetleri düşünmeye çalışıyoruz. Onlara o tembel, kanepede dışarı asılı cips munching, veya çevrimiçi ya da sürekli arkadaşlarıyla birlikte manifatura gün geçirmek için fırsat ise sersemce tv ya da film izlerken bir gün anlamına gelir çünkü arada, senin aranın veya genç heyecan olabilir. Onlar için başka planları vardır ve tween veya genç ile bazı kaliteli zaman geçirmek için bu beraberliğin yararlanmak istiyorsanız, o zaman onlar eğlenceli olacağını düşünüyorum bazı ilginç karlı veya yağmurlu bir gün faaliyetleri ve bu kazandı ile gelmek gerekir ‘t onları size gözlerini rulo istiyorum olun. Onlar “plug-in” için böyle bir tembel gününde fırsatı aşk olsa da size arayı veya genç meşgul edecek ve onları yerine sizinle takılmak istiyorum alacak bazı eğlenceli aktiviteler sunuyoruz eğer, onlarla bağlayabilirsiniz . Eğer şanslıysanız belki, hatta süreç içinde iyi bir konuşma ya da iki alırsınız!

Aşağıda araları ve gençler için karlı veya yağmurlu bir günde faaliyetlerinin bir avuç vardır. Onlar bir aile olarak yiyebilirsiniz ya da arkadaşlarınızla ya da kardeşleri ile kapalı vakit geçirmek için kullanılabilir. Bu faaliyetler büyük çocuklar içindir ve hem ebeveynler ve gençler hem de eğlence büyük bir kaynak olabilir

10 Karlı veya yağmurlu Günü Etkinlikleri Tween’ler ve Gençler için:.

[1999002 ] 1. Bir bilmecenin yapın. Şansını tüm oturdu ve birlikte bir bilmecenin üzerinde çalıştık beri süre oldu, ama bu bütün aile için büyük bir saptırma olabilir ve anlamlı konuşma için fırsatlar sunar.

2. Bir kart oyunu oynayın. Çocuklarınızla “Go Fish” oynamanın gün olabilir Gone, ama büyük çocuklar ile oynamak için birçok zorlu kart oyunları oynayın. Texas oyununda onları meşgul, ’em tutun cin remi, ya da istediğiniz başka kart oyunu ve Zaman uçacak.

3. Karaoke söyle. Bu onların arkadaşları (hiç onların arkadaşları önünde seslendirdi ve eğer, onlar kesinlikle yaltaklanmak ediyorum!) Etrafında, ama ne zaman zevk için genç ya da aranın için tamamen utanç verici aktivite olabilir yağmurlu bir günde evde birlikte dışarı asılı zaman Bu eğlenceli ve gülüyor büyük bir kaynak olabilir.

4. Bir karalama defteri yapın. Eski fotoğraflar üzerinden gitmek ve bir karalama defteri içine koymak için fırsat atın. Yapmak ve kitap süslemeleri için gerekli tüm malzemeleri yoksa, o zaman organize ve kitapta koymak ve eski anıları hakkında reminiscing zevk fotoğrafları seçerken gün geçirmek. Dijital fotoğraflarınız varsa, hiçbir zaman özel sayfaları ve günlüklerinde ile tam bir güzel karalama defteri, yapabilirsiniz Shutterfly gibi bazı büyük çevrimiçi dijital scrapbooking siteleri vardır.

5. Birlikte bir video yapmak. Birlikte dışarı Plan ve uzak kaydedin. Çocuklar videoları içine öylesine bir aile video yapmak eğlenceli olabilir bugün. Bir talk show yeniden ve bir oyun gösterisi şansınızı deneyin ya da bir komedi dışarı hareket, röportajlar olabilir. Her iki şekilde de, yaratıcı olsun ve birlikte geçirdiğimiz günün bir hatıra olması bir şans olacak.

6. Kartların bir ev yapın. Çocuklarınızın blok veya legos saatlerce eğlenin olabilir günler hatırlıyor musun? Peki, onlar bu gün blokları kırmak için istekli olmak, ama kesinlikle herhangi bir teen mimar dışarı getirebilir kartların bir ev inşa çalışmakla meydan olmayabilir.

7. Bir gizem ses oyunu tasarlamak. Işitme keskin herkesin duygusu bir kişi veya grup evin etrafında gidin ve evin etrafında duydum çeşitli sesler kayıt alarak nasıl bakın. Eğer bir teyp yoksa bu bile kolayca bir cep telefonu ile yapılabilir. Sonra sesler ne olduğunu tahmin etmeye çalışın.

8. Bir dans partisi var. Gevşek edelim ve çok bazı egzersiz olsun! Müzik seçimi döner, böylece hem birbirlerinin seçimleri zevk ve belki süreçte birkaç hamle birbirlerine öğretmek için dans atın.

9. Zorlu bir kelime, sayı veya trivia oyunları oynayın. Okey, Scrabble, Upwords, Trivial Pursuit ve benzeri oyunlar daha zaman tekrar eğlenceli, bu yüzden evin etrafında yalan bir kaç oyun varsa, silkeleyin ve bir oyun veya iki birbirlerine meydan.

10 . Kiler öğeleri ile bir yemek planlayın. Birlikte Yaratıcı olun ve test herkesin pişirme beceri koymak. Büyük çocuklar yemek severim ve kiler ya da buzdolabı mevcut ne dayalı yeni bir tarifi uydurmak için çalışırken büyük bir zaman olabilir. Ve akşam yemeği için ne olduğunu anlamaya sahip çıkacağım!

Bu karlı ya da yağmurlu bir günde aktiviteler tween veya genç ile kapalı unutulmaz bir gün geçirmek için harika bir yol olabilir. Umarım hepiniz nedeniyle yağmurlu ya da karlı gün evde sıkışmış bir sonraki zaman ileriye olacak çok eğleneceğiz!

Tween’ler ve Gençler İçin Karlı Veya Yağmurlu Günü Etkinlikleri

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.467 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar