Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Satranç stratejileri ve taktikleri sürü mantıklı bir oyun. Bu uygulama yanı sıra beyin beceri bir sürü içeren bir oyundur. Dünya çapında düzenlenen birçok uluslararası satranç turnuvaları vardır. Satranç her ülkede çok popüler.

Satranç oyunu satranç taşları ile bir satranç tahtası üzerinde oynanır. Bu parçalar, sekiz piyon, iki şövalyeleri, iki piskopos, iki kale, bir kraliçe ve bir kral oluşan, her oyuncu için toplam 32 bir numaralı 16 vardır. Siyah ya da beyaz – Her oyuncu aynı renk hepsi bu onaltı adet, bir dizi vardır. Bunlar, rakibin taşlarını bakan 8 parçaların her biri, iki set yerleştirilir. yönetim kurulu boyunca çizilen 64 küçük kareler ile şekil kare. kareler genelde siyah ve beyaz veya herhangi bir başka zıt renkler alternatif Colors- vardır.

Bir satranç oyununda temel amacı onlara doğru yönüyle hareket ederken rakibin taşlarını ortadan kaldırmaktır. O rakibin parçanın şekilde gelirse bir parça ortadan kalkar. Kral gittiğinde oyun sona erer. Parça Her tür belirli bir şekilde sadece hareket edebilirsiniz: kargalar yatay veya dikey boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Piskoposlar çapraz her yöne boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Kraliçe çapraz, yatay, dikey veya boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Kral sadece bir kare yatay, dikey veya çapraz hareket edebilir; Şövalye, L şeklinde hareket edebilir, yani iki boşluk yatay ve dikey bir boşluk – onlar işgal kareler ve hamle üstünden atlayabilir. hamle dolayısıyla ilk oyuncu bir başlangıç ​​avantaja sahiptir çoğunlukla rakibin hamle bağlıdır. Oyun da ne rakip yapmak için bir hareket olan beraberlikle olarak sona erebilir.

indirilebilir satranç oyunları ücretsiz sürümü vardır. Bunlar genellikle deneme sürümleri bulunmaktadır. Onlar çekici ekranlar, grafik, animasyon ve en iyi hamle öğrenmek için bile yardım ve öğretici sayfaları var. Bunlar Win 95/98 / NT / ME / XP / 2000 işletim sistemi ve 32MB RAM gibi bazı temel bilgisayar ihtiyaçlarını gerektirir. Bu oyunlar da zorluk birden seviyeleri var. Bazı popüler online satranç oyunları şunlardır: Grandmaster Satranç, Kasparov Chessmate Net Satranç ve Chessmaster Mücadelesi

. backgammon Ücretsiz Satranç Oyunu İndir

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.350 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar