Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

IPhone

Çok oyunculu oyunlar bir yıl önce sıcak yeni bir şey vardı. Şimdi, hızla olgunlaşan alan seçenek sunar. Sizin için bazı iyi aldım – ama önce, bazı temizlik:

yerel WiFi üzerinden oynamak için, tüm oyuncular aynı hub üzerinden bağlanmak zorunda. Küresel WiFi ve 3G oyunlar yerden rekabet, ama bazen oyuncuların evrensel havuzuna içindir izin; Oyun otomatik rakipler sizi maçları eğer dostum oynayan imkansız olabilir.

O dedi … oyunlar başlasın!

NOVA Gameloft (Orbit Vanguard Alliance, Yakın); 6,99 $. Gameloft günden beri iPhone oyun bir güç olmuştur. Gameloft en özel bir televizyon bağladım bu dede oyun makineleri birinden beklediğiniz deneyimi tür teslim ancak iPhone boyutu olduğunu. (Şirketin “Kardeşler In Arms” franchise bir kopyası “Call of Duty,” efsanevi). NOVA bir bilim-kurgu dünyasında geçen bir HALO-benzeri first-person shooter olduğunu ve dört kadar bir oyunda oynayabilir. Grafik muhteşem, oyun berrak ve gerçekçilik ekleyerek, her ekranda keşfetmek için iyi bir gecikmeyi var

Galcon, Galcon.com.; 2,99 $. Gameloft başkasının fikri mükemmel uygulanmasına ilişkin olarak alır diyenler var. Galcon en bağımlılık gücünün sırrı, aksine, onun özgünlüğü olduğunu. grafik düz ve geometrik vardır, ama bunlar gerçekçi olması gerekiyordu değil. eylem stratejisi olduğunu, ancak burada vurucu: hayır döner vardır. Gerçek zamanlı olarak tüm galaktik hakimiyetine yapmak. O bağımlılık, basit, ve o ne yaptığını en iyi bu. Insan rakiplere ekleyin ve iPod touch veya iPhone terk edemez bir arcade haline

Alive 4-ever, Meridian.; 2,99 $. sizin bakış ve dalgaların bir yukarıdan aşağıya noktası ile shoot-em-up ve dalgalar ölü yaşayan tercih? Alive 4-ever sizin için. Sen ve üç kadar diğer ölüm bile köpekleri ateş, sizin için neyin iyi biliyorum, eğer bir zombi musallat çorak, bunu dışarı savaş. Eğer onlara, biri haline geldik ve yemek taze beyinleri arıyor gitmek fark kadar Alive 4-ever oynayacağız. Bonus: çok oyunculu oyun ile, şimdi bir öğle yemeği randevum var. Bluetooth ve yerel wifi (siz ve arkadaşlarınız,) hiçbir genel wifi.

MyBrute, Bulkypix, 3,99 $. MyBrute mücadele dışında her şeyi uzağa şeritler, sonra avcı kontrol izin vermez . Size kapanırsa, bir sonraki atlayın “en iyi”. Aksi takdirde, bir RPG fan konum. RPG, eğitim bina donatılması ve mükemmelleştirmek karakteri, sonra başkalarına karşı onu çukurlaşma ve doğanın kendi ders almak icar üzeresiniz. MyBrute ekipman ve beceri wazoo dışarı ve sevimli küçük gladyatör eğitim ayrıcalık için yarışan dojolarda ile, zekice bunu yapar. Dikkat: Son derece RPG fan için bağımlılık ve yeni özellikler satın sinsi seçeneği sağlar. Fighters da birbirlerinin hayvan öldürmek, ama karikatürümsü, yani sakıncası olmaz.

HIZLI (Fleet Air Üstünlük Eğitim), SGN; Bedava. Online, gerçek zamanlı, 3-D Dogfights tatlı ses? Sonra F.A.S.T. istediğiniz Arkadaşlarınıza karşı ya da rastgele internet mağdurlarına karşı özel savaş ya, nerede DefCon en yüksek gidin, ve wifi internet üzerinden düşman meşgul. Baş-up ya da 2-on-2 dogfights savaşın. On uçakları, 30 misyonlar, sınırsız rakipler.

IPhone, IPod Touch ve IPad için 5 En İyi Multiplayer Apps

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.355 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar