Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Bir acemi gin rummy ve kimse bu kart oyunu ile ilişkili yaygın olarak kullanılan terimlere aşina olmalıdır oyun oynarken hile ve ipuçları oynamak için nasıl öğrenir önce.

Gin o rummy- bir karttır (diğer varyasyonlar daha) iki oyuncu oluşur oyunu. Oyuncuların tek amacı birbirlerinin kartlarını geçmek ve daha yüksek puan elde etmektir. Aynı zamanda poker, cin poker ve poker cin vurmak gibi cin gibi değişik isimlerle bilinir. Gin remi vuruş remi daha geleneksel remi oyunu olduğunu swifter ve daha hesaplanan bir kart oyunu.

kartlar (52-kart paketi) bir standart güverte, bu oyun için kullanılır. Ve diğer kart oyunları aykırı, cin remi üzerinde aslar genellikle az puan kartı olarak kullanılır. Yüz kartları (yuvalar, kız ve papaz) 10 puan, her değeri var.

o Setleri- elmas 5 kart koleksiyonu gibi aynı sayıda ve takım elbise (5 ile 3 veya 4 kart koleksiyonu , kalplerin, maça 5 ve / veya kulüpleri 5) 5.

o Runs- sırayla ve 6, 7, 8 ve 9 kartların bir koleksiyon gibi aynı suit 3 veya daha fazla kart koleksiyonu (elmas 6, elmas 7, elmas 8 ve elmas 9).

o Melds- tür setleri (gruplaşmalar) ve çalışır (dizi)

olarak kombinasyon veya kart karışımı

o Knocking- “vurmak” için düşmanı cin ulaşmadan önce oyunun belli bir yuvarlak bitirmek. Bir oyuncu sadece eleştiri belirli koşulları oluşturmaktadır, çünkü o istediği her zaman vurmak değildir.

cin tuhaf kolay nasıl oynanacağını öğrenmek. Bu sadece strateji nasıl öğrenmeye başladığınızda biraz zorlaşıyor. Ama gin rummy oynamak için nasıl eğitim temel adımlar düz ve basittir.

Basit bir ifadeyle

burada gin rummy oynamak için nasıl öğrenme özeti bu.

1. Siz ve rakibiniz 10 kart her almalıdır. Kalan 32 kart, iki oyuncu arasında veya oyun masanın ortasına yerleştirilir.

2. Kartları kontrol ve onları organize. Zaten tam bir set var ya çalıştırırsanız sonra birlikte kartları koymak. Eğer kısmi setleri veya ishal varsa melding konum herhangi bir karışıklık olmayacak şekilde daha sonra birlikte onları bir araya.

3. Ortada “özgür” kartlarından üst kartı alarak veya rakibin en yeni atılan kart seçmek dışarı Ya sırayla. Alternatif yanı kartları atın.

4. Birileri cin, bir oyuncu 100 puan ulaştığında anlam ulaştığında, daha sonra yuvarlak yapılır. Galibi 100 puan toplam alacak ve kaybeden o var her tam el için 25 puan almak olacaktır.

5. Senin deadwood toplam 10 puan ve altında ise o zaman vurma oyunu kazanmak olabilir. Oyun bir oyuncu çaldı ve onun kartlarını gösterdi hemen sonra sona erecek.

6. Kolayca oyun oturumun sonunda galip ilan etmek, tüm puan çetelesini olun.

Öğrenme ilk gin rummy oynamak için nasıl temelleri aynı anda temel ve stratejilerini inceleyerek daha verimlidir.

Nasıl Gin Rummy Play -! Başlangıç ​​Kılavuzu

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 56.336 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar