Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Harcama değer Zaman

oldukça nesil boşluğu kapatmak için bir “baba ve oğul balıkçılık” yolculuk gibi bir şey yok. Benim babam bir genç olarak benimle paylaşılan bir aile geleneğidir. Ben oğullarım ile aynı deneyimi paylaştı gibi döngü devam etti. “Kamloops alan göller” Bizim aile içindeki bağları mühürlemek için bir fırsat ömür boyu bize sağladı.

benim en büyük oğlu Dano katılmak mümkün iken benim “Babalar Günü hediyesi” Bir hafta bu yılın başlarında aldı M.Ö. Güney İçişleri kalbinde Bankier yakınındaki “Teepee Lakes” En beni. Dano, şimdi yakın 30 yaşındayım, ilk Kamloops taşındı üç yaşta benimle balıkçılık başladı. İlk gezisi birlikte “Campbell Gölü”, buz çıktı güne bahar öğleden sonra oldu. Bu gün büyük balık bağladım kim olduğunu (ve muhtemelen o güne kadar bu güne kadar … yakaladı büyük alabalık) Ben kürek iken o benim bacaklarının arasına oturdu bir yassı balık üzerinde. Bu 4 £ olduğu ortaya çıktı ve ben onun yanında o kadar tutulduğunda, neredeyse sürece onun kadar oldu.

“Teepee Göller” 3 küçük göller, Cuma, Cumartesi ve Pazar Lakes oluşmaktadır. göller bazen 2 £ aşacaktır alıngan, genellikle bol gökkuşağı alabalığı verim. Ben Cuma Gölü bizim kabin için yön Çarşamba sabahı Bankier toplum mağazasında geldi. Biz 4 Eshab karşılamak tek odalı kabin, rustik günlüğüne kaldı. Aynı zamanda bir masa ve ısıtma için yepyeni bir hava geçirmez soba vardı.

Ben kısa sırayla benim kabin buldum ve kamyonet boşaltma başladı kamp geldi. Yakında benimle bazı balıkçılık bilgi paylaştı ve bana Cuma Lake kullanabileceği bir tekne gösterdi iki genç erkek, Zach ve Kees tarafından karşılandı. Benim van boşaltma ve benim olta takımı hazır hale getirilmesinden sonra, öğleden sonra ve akşam geri kalanı balıkçılık Cuma Gölü geçti. Gölün kuzey-batı ucuna sıkışmış yalnız balıkçı vardı bu yüzden bu şekilde aşağı dolaştım ve bir konuşma kadar vurdu. Yeterince ilginç, beyefendi Marc Laynes, Fraser Nehri (bcsturgeon.com) üzerine mersin / steelhead ve somon balıkçılığı konusunda uzmanlaşmış Chilliwack bir nehir balıkçılık uzmanı oldu. Ben onun kapılarına büyük balık olan bir kişi böyle uzak bir yerde biraz aşağı zaman alacağını ilginç buldum.

bana Princeton “gecenin ortasında Dano almak için düzenleme yapıldı , BC “. O Vancouver kırmızı-göz almaya gidiyordu ve ben, 03:00 kasabaya gidip onu almak ve balıkçılık birkaç gün için geri göller onu getirmek için gidiyordu. Ben bir ayı gibi 02:30 benim kabin etrafında üreticimizin onu duyunca kendi üzerine çekmek için karar verdi, çünkü o planın boşa gitti. Söylemeye gerek yok, bana dışında yaşayan doldurma korkuttu.

bir kaç zzz ‘s yakalamak sonra, benim hattının ucunda tek bir balık yakalamak, Cuma Gölü’nde sabah avlanır. Biz ancak, gelecekte ilişkiler, kariyer ve iş, hokey, sözleşmeler, yaklaşan olimpiyatlar ve aile konularında hemen hemen her şeyin üzerinde yakalamak etmedi. Biz de önceki gece yaşanan uyku eksikliği ile, bir orta öğleden sonra kestirmek için ciddi bir ihtiyaç vardı.

, biz Pazar Gölü üzerinde sürdü ve bir yuvarlak yaptım uyanış ve yemek için hızlı bir ısırık sonra çok eylem olmadan. Akşam, Cumartesi Gölü bekleyen ve tekne tekrar, sadece bir balık koydu. Kampta oldukça birkaç kişi vardı rağmen biz Cumartesi ve Pazar Gölü hem gittik biz yalnız. Göllerin izolasyonu size her zaman nispeten sakin bir zaman sağlar. Kartallar, Loons, geyik, ayı ve geyik gibi çok sayıda türler görüntüleme yaban hayatı olasılık alın, teepee göller gerçekten vahşi hedef vardır. Kamp alanları dolaşırken veya göller etrafında gezen bu yaban hayatı türlerinin herhangi görüntüleme kesin bir olasılık olduğunu.

karanlıkta kabin döndükten sonra, Dano ve ben tavla ölümcül bir dizi yapan

. Tavla … O oyunun her zaman İncil okuduktan sonra iyi olduğunu iddia eden bir oyundur (Ben birkaç yıl önce bir hediye olarak ona verdi) “Blood için tavla”. Tabii ki, baba bir lastik maçı almak ve tartışmasız bir aile taç iddia kazanmak arkasından gelen ile galip geldi. Cuma sabahı bizim şeyler çoğu dolu ve ardından Cuma Gölü üzerinde birkaç saat için dışarı çıktı.

eski Telus çalışanı bir grup olarak Cuma sabahı etrafında epeyce fazla balıkçılar için var gelmeden vardı onların yıllık balıkçı derbi. Daha fazla birkaç balık ünitelerine tarafından yakalandı ediliyordu ve muhtemelen çok daha fazla hikayeler satılan ediliyordu. Dano bir fırsat vardı, ancak bir balık o çapa yükselterek iken … o zaman sadece onun çubuk alamadım vurdu balık bu sabah bize kaçınılmalıdır. Biz nihayet 13:30 hakkında çıkardı. Şimdi hayatın keşmekeş saran bir adam bir zamanlar küçük bir çocuk ile vakit büyük bir 2 gün oldu. Bizim zaman Kamloops alan göller üzerinde çok uzun yıllar önce başlamış ve gelecek yıllarda da devam edecektir bizim zaten güçlü bir ilişki takviye raslantı geçti.

Teepee Lakes Resort, küçük veya büyük bireyler, hizmet veren dört mevsim vahşi kampı düğün için gruplar, çocuklar kampları, snowmobiling, ATV’ing, balıkçılık derbies, aile toplantıları, binicilik gruplar, avcılar ve yürüyüşçü.

backgammon Baba ve Oğul balığa –

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.124 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar