Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

beceri bir oyun tanımı saf şans ya da şans aksine sonuç, zihinsel ve / veya fiziksel beceri ile genel belirlenen bir oyundur.

bu oyunların itiraz yatmaktadır sadece oyuncular meydan ve oyun seçenekleri / türleri çeşitli, ama aynı zamanda dama, domino söz cümbüş yapmak, cellat ve yapboz bulmacalar düşkün çocukluk anıları getiriyor. Çoğumuz sonra Okey, tavla, scrabble ve nihai meydan-satranç mezun oldu.

beceri oyunları online ya da kapalı popülariteye casino kumar yerini asla iken

, o sunan sitelerin çok sayıda evrensel internet konudur ücretsiz ya da turnuva oyun

aşağıdaki gibi 7 beceri oyunu türleri sınıflandırmak:.. Kart, Yönetim Kurulu, Zar, Çini, Word, Bulmaca ve Spor Oyunları

beceri oyunları gibi böyle geniş bir konudur

ve . Tek bir makalede ele olamazdı, ben

Her oyun türü için mevcut örnekler ve kısa bir açıklama ve / veya tarih her & nbsp sunacak;

1) Kart Oyunları : onların merkez aracı olarak bir deste kullanın. Örnekler Okey, Köprü ve Canasta vardır. Okey çok ‘kuzenleri’ ya sürümleri vardır. Bir kaç isim, Gin Oklahoma Gin ile birlikte, Okey, Continental, 500 Rum veya bezik, Kalookie ve Pan veya Panguingue Knock, dünyaca ünlü var

2) Masa Oyunları:. [1999016 ] rakiplerini ‘hareket / strateji takip olduğunu bir oyuncunun hamlesi / strateji sıra tabanlı oyun korumak. Oyuncular sadece kendi fırsatta hareket edebilir. Örnekler satranç, dama ve tavla vardır.

Bu tahta oyunları

kökeni yüzyıllar geri dönün. Satranç oyunları orta çağlarda ikinci sırada yer aldı o kadar popüler oldu. Satranç, bir veya birden fazla kişi tarafından icat edilmiştir, fakat savaş onun gelişimi için olası bir nedeni ise belli değil.

Dama 650 M.Ö. Alquerque olarak bilinen Mısır çöl ülke kökenli olduğuna inanılıyor olsa görüntüler gibi Alquerque tasvir 1400 M.Ö. mağaralar vardır.

oyun filozoflar ve böyle bir muazzam zihinsel meydan sağlanan Platon ve Homer gibi düşünürlerin oynadı.

3) Zar Oyunları: onların merkez aracı olarak zar numarasını kullanabilirsiniz. Masa oyunları genellikle oyunda bir oyuncunun ayakta belirlemek için zar kullanmak; Ancak, zar tek başına genel strateji ve beceri gibi diğer özelliklerine göre oyunun sonucunu belirlemek yoktur. Örnekler Sic Bo, Yahtzee ve Poker Zar vardır.

Poker Zar özellikle online en ünlü zar oyunları biridir. iskambil kartları yerine sayıların zar ekran gösterimleri. Altı tarafın her As, Papaz, Kız, Jack, Ten ve Poker eli oluşturmak için kullanılır Nine gösterir. Oyunun amacı en iyi poker elini yapmaktır

4) Domino / Çini Oyunları:. ile, her iki ucu var domino adlandırılan çini bir dizi merkezi araç kullanmak nokta veya pip belirli bir sayıda. Bu nedenle, her kombinasyon 2 olası değerleri vardır ve her domino seti tektir. Çoğu domino / kiremit oyunları ‘kartsız kart oyunları’ vardır. Örnekler Domino, Pai Gow ve Mahjong vardır.

Mahjong oyunu icat kim? Büyük olasılıkla, bu oyun o dönemde Çin’de seyahat Konfüçyüs’ün tarafından icat edildi. O kuşlar düşkün oldu – oyun bir serçeyi gösterir Mahjong olarak vaftiz neden belki de olmasıdır. Bazı uzmanlar Konfüçyüs’ün tarafından itiraf üç kardinal erdemleri üç ejderha karoları ile temsil edildi söylemek – kırmızı, yeşil, beyaz

5) Kelime Oyunları:. çok kelime oyunları, çok az zaman . Örnekler kısa bir listesi Scrabble, Adam Asmaca, Cryptograms, Jotto, karmakarışık, yükseklik korkusu ve Wheel of Fortune olduğunu

6) Zeka Oyunları:. Bana bulmaca bu örnekler-Sudoku, Crosswords, oh , çok sinir bozucu – yollu serin çevrimiçi bulmaca bir grup ile birlikte Rubik Küpü – Bejeweled, Deal or No Deal, Chuggles ve orman kabarcık

7) Spor Oyunları:. fiziksel birleştirme ve zihinsel becerileri. Örnekler Bilardo ve Dart vardır.

futbol, ​​rugby, basketbol ve futbol Spor Oyunları ‘büyük zaman fiziksel ve zihinsel beceri gerektiren

.

bellek sokaktan aşağı bu kısa yolculuk sırasında, ben eminim çok beceri oyunları cazibe keşfettiler. Şimdi, nasıl remi bir oyun hakkında?

backgammon Beceri Oyunları Temyiz

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.137 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar