Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

gibi Pool Oyna

Profesyonel havuz oyuncuları rahat zor hamle ve hile çekim yapıyorsanız sanki

dışında seyirci için, öyle görünüyor. Ancak, üst havuz oyuncuları onları sonunda kendi kazancınızı maksimize, isteka topu üzerindeki kontrolünü artırmaya yardımcı teknikler uygulayan.

Örneğin, 8-top bilardo oyuncuları onlara manevra yardımcı bilardo teknikleri kullanıyor isteka topu istenilen topu cebe sağlayacak bir konumda duracaktır böylece. Ayrıca, en iyi oyuncuları da topu cebe onların rakibe zor bunu yapmak bilardo teknikleri kullanıyor.

Burada havuz oyunları profesyonel oyuncular tarafından uygulanan çeşitli teknikler temel bir giriştir.

İngilizce isteka topu merkezinin solunda veya sağında isabet olduğu isteka topu, üzerinde konumlandırılmış bir yan spin. İngilizce kullanarak, oyuncu da bir nesne topun yönünü ve işaret ile temas sonrasında isteka topu rotayı değiştirebilirsiniz.

izleyin işaret yönünde bir spin her zamankinden daha hızlı dönmeye neden olan bir şekilde topun yolu. Takip tekniği kullanıldığında, bu kısa bir süre sonra nesne topu isteka topu kalkış açısını genişletmek olabilir. Ayrıca, öncesi ve nesne topu başvurarak sonra isteka topu yolun hızını artırabilir izleyin.

Kuvvet Takip daha az duraklatmak için isteka topu neden takip yoğun bir formudur Bir dakika sonra yoluna yerleştirilmiş herhangi topu ileriye doğru tüm yol yolculuk için

Beraberlik isteka topunun üzerine koymak geriye spin.; Çekim oyuncu dikey seviye yüzeyinin ortasında altındaki isteka topu vurur. Bir beraberlik tekniği kullanıldığında, bu isteka topu kalkış açısı nesne topu ayrıldı hemen sonra daralmış neden olur. Buna ek olarak, beraberlik isteka topu hareket hızını yavaşlatan yardımcı olabilir artı bile nesne topu takip miktarını aktarabilir.

Kuvvet Beraberlik çekiliş yoğun bir türüdür. Takip zorlamak için benzer, o da isteka topu geriye hemen ateş sonra bir dakika duraklama ve neden olur.

backgammon Havuz Teknikleri – Pro

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.977 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar