Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Satranç Oyunu

zihinsel beceri ve konsantrasyon çok gerektiren bir oyundur. Bu diğer oyuncu yenmek için farklı stratejiler benimsemeye çalışan iki kişi için bir oyundur. Bu sonsuz olası hamle ve taktikleri vardır çok karmaşık bir oyundur. Hemen hemen her hareket, diğer kişinin hamle bağlıdır. onun tam varlığına hiçbir kanıt olmamasına rağmen erken satranç oyunları 2. yy kadar takip edildi. MS 6. yüzyılda Hindistan’da çalınan satranç oyunu bir tür kanıtlar vardır; bazı modern versiyonları İran’da bulundu.

satranç oynamak için gerekli temel ekipmanları bir satranç tahtası ve satranç adettir. yönetim kurulu boyunca çizilen 64 eşit büyüklükte kareler kare olduğunu. kareler genelde siyah ve beyaz veya herhangi bir başka zıt renkler alternatif Colors- vardır. 16 sekiz piyon, iki şövalyeleri, iki piskopos, iki kale, bir kraliçe ve bir kral oluşan her oyuncu için: satranç taşları toplam 32 sayısı vardır. Her oyuncu aynı renkteki hepsi bu onaltı adet, bir dizi var -. Siyah ya da beyaz

Her rakibin stratejilerine bağlı olarak satranç sınırsız hareket vardır. böylece açıklıklar ya da ilk hamle oyunun çok önemli bir parçası, ve hamle geri kalanı. Her parça farklı hareket: kargalar yatay veya dikey boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Piskoposlar çapraz her yöne boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Kraliçe çapraz, yatay, dikey veya boşluk herhangi bir sayıda taşıyabilirsiniz; Kral sadece bir kare yatay, dikey veya çapraz hareket edebilir; Şövalye, L şeklinde hareket edebilir, yani iki boşluk yatay ve dikey bir boşluk – onlar işgal kareler ve hamle üstünden atlayabilir. Tek parça başka bir şekilde geldiğinde, o tahta çıkarılır. Her oyuncu kendi / kendi parçalarını korumak ve aynı zamanda rakibin kralı ortadan kaldırmak amacı vardır. Kral ortadan olduğunda oyun biter. Ancak, oyun aynı zamanda diğer yenerek ne oyuncu ile berabere bitebilir

Satranç Oyunu birçok farklılıklar vardır:. Satranç aydınlatma (bir satranç saati ile zaman aşımına) bombardımanına satranç, satranç mermi / (çok hızlı) ; (posta ile) yazışma satranç, (bilgisayar ile oynadı) bilgisayar satranç ve (başka bir oyuncu ya da bilgisayar ile çevrimiçi oynanan) İnternet satranç / online satranç.

Satranç oyunları, herhangi oyunları mağazadan satın alınabilir. Onlar da internetten indirebilirsiniz. Ücretsiz çevrimiçi oynatılan veya indirilebilir ücretsiz satranç oyunları yüzlerce vardır. Bazı satın alınması gerekmektedir.

backgammon online Satranç Oyunu

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 1.823 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar