Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Masa oyunları, genç ve yaşlı için büyük eğlence olabilir. Diğer aile üyeleri ile oynanan ve büyük bir bağ deneyim olabilir Onlar zevk saat sağlayabilir. Onlar da eğlenerek misafirler tutmak için mükemmel bir yoldur, ve turnuvalar bir partide yer misafirler tutmak için özellikle iyi çalışır. . tahta oyunları ile hüner genç kurallarını anlamak için çocukların ancak bir yetişkinin dikkatini tutmak için yeterli ilginç için yeteri kadar basit olan bu seçmektir

Aşağıdaki tahta oyunları bu kriterleri karşılayan ve en evlerde zımba olmalıdır:

Dama

Ucuz denetleyicisi panoları kartondan yapılmış ve genellikle çabuk aşınır. Onlar hemen yıkılmaz çünkü metal dama daha iyi bir seçenektir. aileler için iyi bir yatırım masif ahşap denetleyicisi seti satın olabilir. Biraz daha pahalı olmasına rağmen, ahşap denetleyicisi setleri bir ömür boyu sürebilir. Dama eleştirel düşünme becerilerini ve stratejiler gerektiren bir oyundur.

SATRANÇ

satranç analitik beceri gerektiren bir oyun olmakla birlikte, en eğitici olarak kabul tahta oyunlarından biridir Küçük çocukların akıl genişletmek için. Bunlar özellikle satranç erkekler hareketli zevk ve bu oyun için ekstra bir anlam katmak özel sürümleri mevcuttur. Satranç erkekler aşağıdaki temalar sipariş edilebilir:

  • Kral Arthur chessmen
  • Mısır chessmen
  • 17. Yüzyıl Lüks Fransız chessmen
  • Kazan chessmen ve

  • Savaş
  • Napoleon chessmen

Ne ailesi ile eğlenceli bir akşam tadını çıkarırken tarihini öğretmek için harika bir yoldur!

cribbage

Cribbage için yaklaşık edilmiş yıl ama hala her yaş için zorlu oyun sağlar. Ayrıca çocukların becerileri peşin olarak daha fazla zorluk katacak çeşitleri olan bir oyundur. Çift Parça Cribbage, Üçlü Parça Cribbage ve Sürekli Üçlü Parça Cribbage tüm oyuncular ilerleme olarak yeni sorunlar eklemek.

MICHIGAN RUMMY

Michigan Okey sağlayabilir başka bir tahta oyunudur her yaştan insanlar ve için heyecan büyük çocuklar, gençler ve yetişkinler için özellikle uygundur. Bu oyun kartları yanı sıra yönetim kurulu kullanır ve beceri ve şans hem de içerdiğinden, onların zihinsel yeteneklerini bilemek için, ama kader müdahale zaman yenilgiyi kabul etmek çocuk öğretir.

ÇİN Dama

onlar mermer yutmak olmaz yaşına gelmiş çocuklar, bu ilginç bir meydan okuma için hazır. Çin daması karar verme, sayma, ve renkleri öğretir. Çin daması eğlenceli ve kahkaha saat sağlayabilir ve parke tahtası ve cam mermer bir ömür boyu sürecek.

Aile süresi önemlidir, ve tahta oyunları üyelerinin etkileşimi artırmak ve önemli beceri ve dersler öğretebilir. Bir ebeveyn yapabileceğiniz en iyi kararlardan biri olabilir birlikte tahta oyunları oynamak için aile için bir gece her hafta atama.

backgammon online Top 5 Kurulu Tüm Kutlamalar için Oyunlar ve Tüm Yaşlar

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.131 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar