Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

ayarlar

Bir uzun araba yolculuğu ya da uçak gezisi satranç oyunu için mükemmel bir zaman. Satranç çeşitli halindeyken satranç oynamak isteyenler için mevcuttur ayarlar. Velcro veya manyetik parçaları ya Elektronik satranç setleri ve satranç setleri hareket eden bir araç olarak oynamak için idealdir.

Elektronik satranç setleri nispeten yeni bir buluş olan. Çoğu iki insan oyuncular ya da bilgisayara karşı bir insan oyuncu için izin verir.
Elektronik seyahat satranç setleri
İki ana türü, üç boyutlu ve dokunmatik ekran vardır. Üç boyutlu elektronik satranç setleri satranç tahtasında indentions içine altındaki mandal ile satranç parçaları kullanarak oyuncular içerir. oyuklar bilgisayar parçasının çeşit yerleştirilir ne bildireceğiz elektronik sensörler var. Bu seyahat satranç setleri çoğu da oyuncuların oynamak ve elektronik dersleri özelliği konusunda tavsiye vermek. Dokunmatik ekran elektronik seyahat satranç setleri, üç-boyutlu oyunlar benzer ama onlar parçalarını taşımak istediğiniz yere göstermek için bir sensör ile bilgisayar ekrana dokunarak oyuncuları içerir. Elektronik seyahat satranç setleri Her iki tür, kompakt ve taşınabilir olan onları neredeyse her yere sığar izin.

Velcro ve manyetik satranç setleri seyahat için idealdir. Velcro satranç setleri Velcro ekleri kullanarak kuruluna parçaları sabitleyin. Bu kurul aniden jostled veya taşınırsa adet düşmek olmaz sigortalanır. Velcro satranç setleri genellikle kullanımda değilken rulo olabilir yumuşak bir satranç tahtası var. Manyetik satranç setleri adet gemide kalmak için manyetik kuvvetler güveniyor. Bu seyahat satranç setleri çok popüler olan ve her yerde atılıyor için mükemmel küçük boyutlarda gelebilir. Manyetik tahta genellikle kullanımda değilken de parçaları koymak için altına bir saklama bölmesi vardır.

Seyahat satranç setleri uzun bir yolculuk kendilerini eğlendirmek isteyen insanlar için idealdir. Bu satranç setleri adet kayıp olmayacak emin olmak için yenilikçi yöntemler kullanın. kurullarının küçük boyutu da bir uçak üzerine alarak ya da bir araba ya da otobüs kullanmak için idealdir.

backgammon online Seyahat Satranç Avantajları

  • Yazar : admin
  • Tarih : 27 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.040 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar