Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

uzun zaman önce oyunlar bir dizi tüm hala bugünün kültüründe eğlence için harika bir temel var. Oyun, modern oyuncular için kolayca adapte olmaya henüz oyunun işçiliği bir zamansız eğlence sağlar Basit tasarımlar sağlar. Bu oyunların çoğu sadece temel parçaları ve sade tasarlanmış tahtası kullanın, ancak oyunun doğası ve dost oyuncunun rekabet, herkes heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Önce binlerce yıl gelen oyun bir dizi hala biraz yeniden tasarlanmış biçimleri modern sürümlerinde bulunan, bugün tespit edilebilir.

Bir son derece popüler klasik oyun Git denilen Çin kökenli biridir. Bir ızgara yüzlü gemide basit siyah ve beyaz fayans kullanarak, oyuncuların kendi renk içine kendi rakibin taşlarını dönüştürmeye çalıştığınızda. Bu oyun oyunu Othello gibi yaşam bugün bulmuştur. Bu oyun oyuncuların bir belirli alanlarda da onları iddia oyuncuya büyük bir avantaj için tam, ancak, mümkün olan en iyi konuma kurulu işlemek gerekiyor stratejisi ağır düşündürüyor.

bir bir parça çalınması kenar boşluk onu çevreleyen bir rakibe az fırsat sunuyor için parçanın şansı değiştirildi ediliyor düşürür. Othello farklı stratejileri içine oyunculara birçok seçenek sunar ve diğer tahta oyunları izin daha farklı bir şekilde düşünmek onları meydan okuyor. Bu büyük bir zihinsel egzersiz olabilir ve başarıyla bu oyunlardan birini kazanmak için bir çok tatmin edici çözünürlük. Othello alır Tüm biraz dikkatli planlama ve hesaplama, iyi bir rakip ve iyi bir zaman herkes tarafından vardı için bir uyarıcı zihinsel meydan okuma için arzusudur.

çağlar boyunca süren

Başka bir oyun Parcheesi olduğunu , kadar geri 500 M.Ö. geri Hindistan izleme kökenli. Resmen Hindistan’ın ulusal oyunu olarak kabul Pachisi dünyaya onun yolunu buldu ve bir oyun üreticisi artık Parcheesi olarak bilinen oyunun marka tescil zaman resmen, 1874 yılında Amerikan kültürünü katıldı. o tüm dünya, ve neden hiçbir harikası olarak oyun, Amerika’da oldukça popüler oldu. Kuralları ve istihdam stratejileri sayısını öğrenmek için kolay, Parcheesi iki kez asla aynı olmayacak bir oyundur.

Her oyuncu bir renk seçme ve belirlenen ev uzayda onların dört renkli taş koyarak oyunu başlatır gemide. Oyunun amacı nesne merkez biten uzaya kurulu yolunda ev uzaydan gelen piyon hareket etmektir. oyun sadece bununla, zar yüksek sayıda haddeleme ve yol boyunca hareket kadar kolay değildir. Diğer oyuncular piyon yakalamak ve o piyon tekrar yolculuğa başlamak için oyuncu zorlayarak, geri başlangıç ​​”yuva” uzay gönderebilirsiniz. Bir piyon yakalar oyuncu da bir oyuncu yuvasına geri başka bir oyuncunun piyonunu gönderir her zaman için, kendi çabaları için ödüllendirilir, bu oyuncu da sonunda kullanılmak üzere 20 ek hareket noktaları ile ödüllendirilir. Bu oyun oyuncu zafer için birbirlerine karşı yarış, rekabet gücü yüksek olmayı sağlar, ve bu büyük keyfi için şans bile, modern oyuncular sağlar.

backgammon online Antik Masa Oyunları Modern Versiyon

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.045 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar