Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Dama tahtası oyun medeniyet en geleneksel oyun biri olarak nitelendirir fazla 3000 yıllık uzun bir büyüleyici bir geçmişi vardır. erken dama tahtası 1600 M.Ö. Platon ve Homer tarafından söz edilmiştir Antik Mısır, kaynaklanmış inanılıyordu. Ardından, oyun adet “ferses” olarak bilinen ve oyun yerine ekose desenli, “Fierges” denir. Daha sonra Fransızlar tarafından modifiye edilen bu oyunlar, orta çağlarda bir satranç tahtası üzerinde çalınacak düşünülmektedir. Böylece, bu dama tahtası oyun “modern” versiyonunun başlıyor.

O zamandan beri, dama tahtası oyun dünyada ve kaydedilen tarih boyunca oynadı. Köprü ve satranç genellikle dama daha sık oynanır rağmen, aynı zamanda daha iyi bir oyun yapmak çeşitli yönlerini sahiptir. Çoğu kişi köprü ve satranç hem çok kuru ve yavaş hareket eden bulabilirsiniz. Buna ek olarak, bu oyunlar stresli unsurları dayanamaz olanlar için uygun değildir yoğun konsantrasyon düzeyinin yüksek olması gerekir. Buna karşılık, dama tahtası oyun öğrenme eğrisi genellikle usta az 15 dakika sürer gibi öğrenmek çok kolaydır. Her zaman servet büyük değişikliklere olasılığı var gibi yanında, hızlı hareket eden oyun, heyecan verici eğlence saat sağlar.

dama tahtası oyunu oynarken bir öğleden sonra zevk için, tüm gerekli

iki oyuncu vardır ve bir dama ayarlayın. Günümüzde, kesinlikle dama yepyeni bir dizi alıyorum Disneyland tema parkı olacak ya da bir elektronik oyun almak daha pahalı olmayacak. İki oyuncu başlayanlar bile, sadece başka bir 15 dakika dama tahtası oyunun temel kurallarını öğrenmek ve mekaniği alışmak. Kurallar anlamak için az ve basit. Eğer kahve fincan yudumlarken bitmiş zaman, sizin parmaklarınızın arkasında tüm kuralları olacak!

Online oyun dama hakkında daha fazla bilgi, dama kuralları öğrenme ya da dama boardgame almak için, ziyaret edin Aşağıdaki web sitesi: Dama Kılavuzu

backgammon online Dama Kurulu Oyunu Oynama Öğleden sonra Enjoy

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.225 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar