Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

8-top, dünyanın en popüler bilardo oyunudur. Bu 8-top bilardo bilardo neredeyse eşanlamlı olduğunu, bu kadar popüler olduğunu. Ancak, 8-top bilardo oyunları büyük bir mutlu aile sadece bir parçasıdır.

8-top havuzu, 9-top bilardo, snooker, bir cep, tüm işaret spor oyunları balkline vardır. Hepsi bir dikdörtgen bez kaplı tablo, uzun bir istekayı, topları bir dizi ve skor bir hırs paylaşmak, ama onların kuralları, nesneler farklı, ve hatta kendi terminolojisi.

Genellikle, bilardo oyunları bölmek iki tipe: cep bilardo oyunları ve karambol bilardo oyunları. Genellikle havuz oyunları olarak adlandırılan cep bilardo oyunları, bilardo türü altı cepleri olan bir tablo üzerinde oynanan vardır. Cep bilardo oyunları, oyuncular belirli oyun kurallarına göre, tablo cebine topları lavabo talip.

Karambol bilardo oyunları, diğer taraftan, pocketless masalarda oynanır. Sadece üç bilardo topları karambol oyunları katılmaktadırlar. En karambol oyunları oyuncuların amacı diğer iki topları karambole böylece oyunun belirli ihtiyaçlarına göre, yine kendi isteka topu manevra etmektir.

8-top bilardo cep bilardo olduğunu oyunu. Diğer popüler cep bilardo oyunları 9-top (eski düz havuz olarak da bilinir) havuz, sürekli 14,1 ve hatta snooker bulunmaktadır. Snooker İngiltere’de en popüler işaret spor olduğunu. Snooker cepli bilardo masası üzerinde oynanır olsa, bu cep bilardo kuralları yönetiyor aynı dernek tarafından idare edilmez. Bu nedenle, cep bilardo genel kurallar snooker için geçerli değildir.

bilardo oyunları kullanılan ekipman da cep bilardo turnuvalarında kullanılan birinden farklıdır. Örneğin, snooker tablo standart bilardo masası biraz daha büyük bir artı onun cepleri daha dardır. Her iki bilardo oyunlarda kullanılan terminoloji de farklıdır. Havuz oyuncuların hedefi için “cep” iken “nesne topları,” snooker oyuncuları “pot” “kırmızı” ya hedefliyoruz “on top.”

backgammon online Bilardo – Daha 8-Ball Pool Daha

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.762 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar