Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Eğer bir Android telefon varsa

, sıkı çalışma ve hemen her şey için kuyruk ve genellikle, dinlenmek için zamana ihtiyacım stres topu olan, koşturup e-posta yazarken, toplantılara katılıyor, trenler ve otobüsler için acele gününüzü geçirmek. Dijital sel ve sözel ishal sizin kasırga ortasında senin arkadaşlarından biri sizin güvenilir akıllı telefon. Onun bleeping ve pil ömrünü lanet olsa bile, bu bir mola ve onun büyük oyunlarından biri şımartmak için bekliyor, yüzeyin hemen altında eğlenceli bir bütün dünya vardır.

Bir dahaki sefere var bir trende an bunlardan biri de gitmek var …

Traffic Jam

Ne ilk yakında dönecek birkaç dakika içinde eski alacak bir çok sıkıcı bir oyun gibi görünüyor Bir Sudoku bir tablo boyutu daha sürükleyici olması. Traffic Jam temelde çıkmak için araç erişimi vermek için yukarı ve aşağı, sizi boks araba kaydırarak araba dolu bir otopark dışında bir araba almak zorunda bir bulmaca oyunudur. Her düzeyde, sadece o küçük ama zorlaşıyor, ama tüm hayal kırıklığı için çözüm bulma sevinç büyüktür.

Robo Savunma

karmaşık bir oyun çıkın ücretsiz göz önünde bulundurarak. Amaç çim ovasını geçerek ve kendi yolunda robotik silah ve füze kuleleri bir dizi inşa ederek üssü haline getting düşmanları önlemektir. Her düşmanı yok etmek için nakit kazanmak gibi yükseltebilirsiniz temel kuleleri bir sürü vardır. Imha ve taktikleri büyük bir karışımı.

Tavla

klasik bir oyun aferin. Eğer kendi başınıza ya da beceri ve stratejik bir ilham büyük içeren bir meslektaşı ile oynayabilirsiniz bir oyun istiyorsanız, o zaman tavla ile yanlış gidemem.

Hava Kontrol Lite

[1999002 ] kontrolü hissetmek ister hava trafik kontrolörleri tomurcuklanan için. Hava Kontrol onları birbirlerine vurmak izin olmadan uçağın çeşitli arazi gerekir içine havaalanlarından bir dizi ile size sunar. Uçuş yolları hakim ve her şeyi giderek meşgul ekranda nerede üstünde tutmak gerekir. Senin ayak üzerinde tutar.

Savaş

Bir başka klasik oyun aferin. Bağırıyor, trende oturan ‘Huzzah’ Eğer karanlık derinliklerine düşman dalma zaman çok doğru olmamıştı. Hatta bir arkadaşı ile oynayabilirsiniz.

Gördüğünüz gibi, bu yapılacak yenilik ve para dolu cep telefonu pazarında büyük bir bölümüdür. Bu oyunlar özgür olabilir ama birçok ödeme gerektiren ve bu kesinlikle bir büyüme sektörü gibi hissediyor. Bu sektöre girerken planlıyorsanız o zaman siteniz için bir ödeme ağ geçidi ihtiyacınız olacak ve bir internet tüccar hesabı ile desteklenmelidir. Oyunlar genellikle gerektirir Bu küçük ‘mikro ödemeler’ yeni oyun insanları çekmek için mükemmel bir yoldur.

backgammon online Calm olanlar Katartik Moments için Top 5 Ücretsiz Android Oyunları

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.177 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar