Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

bir kamu havuz salonunda havuz oynamak ana bilardo salonunda gizlilik içinde havuz çalmaya veya bilgisayarınızın önünde online oyun havuzu farklıdır. Online havuz çalarken, örneğin, herhangi bir ev kuralları veya havuz masa görgü konusunda endişelenmenize gerek yok. Sen gibi hissediyorum zaman, istediğiniz ne olursa olsun duman giymek ve her yerde içki koyabilirsiniz. Bir kamu havuzu oynarken Ancak, temel bilardo masası görgü takip etmelidir.

bilardo masası görgü arkasında soyut çok basittir. Temelde, yapmanız gereken tüm sağduyu ve bazı temel nezaket kullanmaktır. Yine, burada bazı şeyleri ve yapmamanız pürüzsüz ve sportif havuz oyun deneyimi ile almak için.

1. Eğer istenen havuz salonları kapıyı yaklaşım önce, doğrulamak gereken bazı ayrıntılar vardır. Örneğin, herhangi bir kıyafet var mı? yaş sınırı? Sigara izin verilir? Belki bir üye kulübü? Ve böylece.

2. Buna ek olarak, oyun kuralları aşina olduğundan emin olun. Oyun para için oynamak niyetinde özellikle, kurallara ile tanıdık yenilemek için en iyi zaman olduğunu başlamadan önce oynamak üzeresiniz bilardo oyunu 8-top, 9-top veya bir cep, olsun.

[ 1999002] 3. Değil, başka koşullar bilardo masası üzerinde içkinizi koymayın. Bu masanın kenarına içkinizi yerleştirerek önlemek için bile tavsiye edilir. içki masaya dökülen ve pahalı keçe gibi oyun berbat olması muhtemeldir.

4. Onlar ateş katılmak gibi diğer oyuncuların konsantrasyonunu bozabilir şey yapmayın. Ve bir şey, bağırarak onlara dokunmadan veya görüş onların doğrultusunda ayakta, onlarla konuşurken içerir.

5. , Screaming bağırıyor ya mutluluk başka abartılı ifadeler ya bilardo masası etrafında karşıladı değildir. 8-top cebe çok mutlu ediyor olsa bile, çevreleyen tabloda oyuncular bunu yararsızdır ve rahatsız edici bulabilirsiniz.

6. Genel olarak, tablolar arasında sadece küçük boşluk kalabalık bir bilardo salonunda oynayan, özellikle senin etrafında bilardo masaları dikkat. Bu çevrede aktif tabloları zaman sesinizi Sessizleştirme ve komşular tablo çok yakın olduğunda aceleci hareket kaçınarak, anlamına gelmektedir.

backgammon online Bilardo Masası Görgü Kuralları

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.237 kez

Sponsor

Yorumlar