Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Tavla oyunun için mevcut kurulların birkaç tipi vardır. Bu profesyonel cribbage panoları, lüks panoları, benzersiz cribbage panoları ve bir çok oyunculu oyun isteyen insanlar için 3 veya 4 parça panoları içerir. Eklektik ve ilginç cribbage panoları taşıyan çeşitli çevrimiçi mağazalar vardır. Benzersiz şeklinde cribbage panoları tonlarca vardır, örneğin vb Eyfel kulesi, NASCAR yarış pistlerinden, trenler, şeklinde bazı vardırdüşünebilirizHemen hemen her şey bir tür iskambil kurulu haline getirilebilir. Bu zaten birinde kartı ve masa oyunu birleştiren, öyleyse neden sevdiğiniz hobi dahil iyi değil. Yeşil keçe ile kaplı bir ince hazırlanmış ahşap cribbage kutusunda gelen çoğu güzel ahşap levhalar vardır bağbozumu kurullarının, bir çizgi taşıyan çeşitli mağazalar vardır. Ayrıca ceviz işlemeli Cribbage kutuları bulabilirsiniz.renkler çok basit ve şık cribbage kurulu cesur ve yaratıcı kuruluna yalnız aralık. basit yönetim kurulu temelde genellikle hafif meşe gölgede lekeli bir tahta, ve parçaları siyah ve kırmızı hatlara sahip. Biraz çeşitli şık bir görünüm için arıyorsanız, bir koyu ahşap kaplama olabilir parçayı, yani renkli sadeliği ile panoları bulabilirsiniz ve çevredeki tahtası çok hafif ahşap kaplama veya başka bir yol olurdu. daha kalın levhalar ya karanlık olması ya da açık sınır bitmiş ve oyuncuların her parça farklı bir renk, kesinlikle gözlere bir appeasing olduğunu vardır. Orada sürekli kurulları olarak adlandırılan kurullarının bir dizi de ve onlar tahta karşılamak için izin gibi şekiller ve puan sistemi 121geçmiş devam sağlar

en popüler kurullarının Bazı şeklinde olan kalp ve diğer yaratıcı şekiller çeşitli. Eğer yaratıcı ve bazen de karmaşık desen veya resim var orta yaprakları geleneksel dikdörtgen parça sürekli kurulları alabilirsiniz rağmen. Doğru şekilde yapılırsa sanat güzel bir parça görünümünü alabilir el hazırlanmış panoları da vardır. Genellikle renkli çok basit ve onlara bir klasik ahşap yüzeye sahip ve her biri gerçekten bir tür vardır.

metal farklı türde yapılmış daha modern kurullarının bir çizgi vardır. Metal panoları genellikle fonksiyonel ve şık hem de şık daha “iddialı” görünümlü kuruludur. Genellikle kolaylık veya konuşma yaratıcı bir konu olarak bir duvara asılabilir küçük yapılır. Ayrıca akılda daki cribbage panoları saklamak istiyorum cribbage kutuları tutmalı. Onlar da sizin sette güzel bir parçası olabilir ve stilleri çeşitli de mevcuttur. Daha basit yönetim kurulu için bir ceviz lekeli Cribbage kutusu ile gidebilir, ama olasılıklar sonsuzdur. Bir tür iskambil oyunu kurullarının birçok farklı türleri mevcut olmasına rağmen, bunlar ortak bir şey var. Ve bu olursa olsun oyunun geleneksel kurallarına sadık kalmak zorunda gibi görünüyor kurulu budur. Yani sizin tarzınıza uyan kurulu tüm hakkında.

backgammon online tavla Kurulları A Variety

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.293 kez

Sponsor

Yorumlar