Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Builder Kılavuzu 4

Mücadelesi: Bir oyun oynarken rol yaratmada önemli bir zorluk – ardı eğilimli ve bir – oyun çeşitli mücadeledir. Birçok rol yapma oyunları tür özel, kendi kuralları sadece belli bir oyun tarzı yönelik bulunmaktadır. Nitekim, bazı RPG sadece tarz daha belirtin. Oyun dünyası, hikaye hattı, hatta tarzı tüm oyun tasarımında faktörler olarak kullanılmaktadır oynarlar.

Tüm RPG bu konuda aşırı endişe. Birçok marka sadakati ve tanınabilir alemlere ve karakter yararlanmak için belirli bir oyun dünyası ya da hikaye hattı ayarını kullanın. Ancak, oyun kullanılabilir hale daha çeşitli, daha oyunun potansiyeli oyuncuları çekmek için.

Her durumda, özellikle belirli rol yapma oyunları kendi nişler yeterince uygun. gerçekten dördüncü meydan hakkında endişelenmenize gerek tasarımcılar makul geniş RPG oluşturmak niyetinde olanlar vardır. Aslında rol oyuncuları çeşitli talep olduğunu. Karakter türleri (öngörülemezliği, bazen, ve) oyun oynarken web siteleri (hatta afiş reklamlar!) Bir kaç on-line rolünü göz atın ve hızlı bir şekilde en yaygın satış noktalarından bir numara olduğunu göreceksiniz onlar teklif. Rol oyuncuları arasından seçim karakter türlerinin çok sahip zevk. Sadece seçimler astronot, robot, ve uzaylı bir bilimkurgu oyunu olmaz sadece savaşçıları, sihirbazlar, din adamları ve düzenbazlar olan bir fantezi oyunu, kesmeyecek.

Geçitler da Bazı gruplarda popüler hale. Çok robotlar ve yabancılar savaşçıları ve sihirbazlar yanında savaşmak bir oyun tercih ediyorum orada oyuncuların bol vardır. Ve çok bir süper kahraman ya da grup iki, varsa daha iyi!

Ama bir oyun gibi seçenekler sunmak için, bu çok yönlü olmalı. RPG desteklemek mümkün olan sadece büyük hayali oyuncular tek bir türün içinde düşünebilir karakter türleri (sonsuz?) Numarası, ancak diğer türler olası karakter türleri de, geçit oyunculara hitap etmek istiyorsanız . Ve İlk üç zorlukları ve daha sonra temin edilecektir altı korurken yapmak zorunda

Risk:. O Yani şimdi sen biliyorsun neden çeşitli bir oyun yapmak için iyi. Yani mümkün herhangi bir tür ile all-out gidiyor, bunu yapmak niyetinde diyelim. İyi!

İşte sorun.

hemen bu meydan ve üçüncü meydan, karakter değeri arasındaki sürtünmeyi bulmak. Teknolojik gelişme bir kılıç, bir silah daha silah kılıç daha iyi ve lazer tüfeği iyi bir kulüp daha iyi bir silah olduğunda ısrar ediyor. Peki nasıl bir mağara adamı, bir ortaçağ şövalye, modern bir asker ve bir fütüristik robot oluşan bir parti arasındaki karakter değerini korumak gerekiyor?

Ayrıca kuvvetler için sağlam ve dengeli bir şekilde ihtiyaç zıt türler etkileşim. Sadece bir kaç geniş gruplar adına, büyü, süper kahraman güçleri, teknoloji (modern ve ayrı ayrı fütüristik hem de, elbette), psişik yetenekleri (muhtemelen uzaylılar arasında ayırım, yetenekli, modern insan ve zihin-işçiliği mageler), ve basit fiziksel kahramanlık düşünün yetenekleri. Eğer güvenilir bunlardan herhangi diğerlerini koz olduğunu söyleyebilir miyiz? Eğer öyleyse, karakter değeri yıkıcı olan. Hepsi de etkileşim musunuz? Değilse, orada herhangi bir çapraz-tür dönüm gibi karakterler birbirlerine karşı kendilerini savunmak için hiçbir yoludur testleri “kim birinci gider” içine karşılaşır. Belki bazı güçler, üstün modası başkalarını karşı her biri yollarını etkileşim? Çok belli yetenekleri çok fazla vurgu ile, karmaşık. Oyuncular bunun yerine sadece noktası sayaçları, hangi oynamak istediğiniz karakterleri oynamak mümkün daha bir çok tür silahlanma yarışı içine kilitli rüzgar.

farklı bir şekilde çalışan yeteneği her çeşit var, ama yine olabilir , karmaşıklık var. Bu durumda, her bir tür için farklı bir rol yapma oyunu yaratmak ve bir antoloji haline hepsini topluyoruz neredeyse gibi. Bu doğal çok takviyeleri yol açar, ve oyuncuların bir duygu güncel tutmak için hepsini satın almak. Onları, hatta çekirdek kitabı satın yalnız takviyeleri izin almak hiçbir marka sadakati yoktur, yeni bir RPG, yeni oyuncular çekmek için oyuncular için kötü, iş için iyi ve çok kötü.

Ve, tabii ki, tek bir karakter ile etkileşim yetenekleri sorunu var. Bir robot sihirli öğrenir ya da bir mağara adamı psişik güçlerini geliştirir ne olur? Nasıl bir yandan büyülü bir greatsword, diğer bir antimadde tüfek ve telekinetik fireballs bir değnek wielding bir süper kahraman hakkında? Oyuncular Bu tür karakter türlerine erişmek için istiyorum. Onlar dikkate alınmalıdır var.

Sorun, bu kurallar kritik denge bozucu bir şekilde etkileşim için farklı yetenekleri tanımlamak için var daha fazla kural, daha büyük olasılıkla olmasıdır. Bildiğiniz sonraki şey, karakterler her türe yer her sınırı etrafında kazanılmış, ve bir katkı birden bir çarpımsal şekilde daha güçlerini artırmak için çapraz-tür yeteneklerini kullanmış. Variety istiyorum, ve bu sistem bozmadan onlara vermek en zor şey nedir oyuncular olduğunu

Çözüm:. Ben önceki yazılarımızda da belirtildiği gibi , QoTR çekirdek kuralları güveniyor Geniş yetenek türleri, bir karakter kazanabilir yeteneği konusunda uzmanlaşmış avantajları listeleri her seçimi. Birçok oyun oynarken rol aksine, gerçek bir karakter vardır yetenekleri ve becerileri oyuncunun açıklaması açıklaması istatistikleri taklit gerektiğini iddia kaydetmek birbirine bağlı değildir. Ben denedim çeşitli sistemlerin, ben bu sınırsız bir açıklama, çok yönlü istatistikleri ve dengeli bir karakter değerini izin için en iyi seçenek olarak bulundu.

saldıran ve savunan uzmanlaşmış bir kılıç daha iyi ya da sadece koyun Aynı derecede uzmanlaşmış aynı seviyede bir robot, modern bir asker, ya da mağara adamı daha kötü. Özellikle seçilmiş cezalar iskonto, hepsi aynı yetenekleri erişebilir ve aynı statları var. Onların açıklamaları, ancak (ve muhtemelen yetenekleri onlar en sık kullandığınız), büyük ölçüde değişecektir.

Orada sistemini kullanarak gerçekçilik bazı glitches için potansiyel, ama gerçekçilik aslında bir alt-tür biraz daha fazla ve kendisini. Bazı RPG oyuncular gerçekçi oyun oynamak isteyen varsayarak korkunç bir hata yapmak. QoTR, ben oyuncunun elinde koyarak gerçekçilik anlaştım. Eğer gerçekçi bir oyun oynamak istiyorsanız, inşa etmek ve kullanın karakter gerçekçi. oyuncular gerçekçi seviyelere onların eylemleri sınırlamak için seçilmesi için gerçek ceza acı yüzden oyun kuralları, karakter tasarımı için hareket alanı bol sağlar. Unexploitable engeller (evet, unexploitable) gerçekçi eylemleri sınırlamak isteyen oyuncular diğer alanlarda veya diğer bonuslar yüksek istatistikleri almak için kullanabileceğiniz için seçenekler vardır. Ayrıca, pek çok yetenekleri zaten kullanmak için bir maliyeti vardır; İki yeteneklerini görmezden sadece size gerçekten gibi yetenek iki kullanımlarını verir.

Variety bir rol oynayan oyunun en önemli yönlerinden biri, ve de düzgün kullanmak için en zor biridir. Varsayımlar ve aşırı detay sadece verdiği ölçüde sunulan çok yönlülük kullanma fırsatı çiğnemek dengesizliklere yol açabilir. En iyi oyuncular yolu onları oynamak isteyen karakterleri oluşturmanıza olanak verir, ve onların karakterleri onları inşa şekilde oynamak için onları zorlayan bir sistem tasarımı, çeşitli teşvik etmek.

backgammon online Rol Yapma Oyunları –

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.420 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar