Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Carcassonne stratejik yerleştirerek fayans içeren bir oyundur. Oyunun adı, güçlendirilmiş duvarlar için ünlü bir antik Fransız şehir geliyor. Carcassonne Oyunu amacı çinileri bir ortaçağ manzara inşa etmektir ; oyuncular bu manzara oluşturmak hangi etkinliği oyunu kendi genel başarısını belirler. Carcassonne 2-6 oyuncu çalınabilir ve normalde onun sonuca bir oyun oynamak için bir saatten az sürer. Tüm karoları yerleştirilir zaman oyun sona erer.

yüzeyde herhangi bir rasgele kiremit aşağı yerleştirin Oyuna başlamak için. fayans geri kalanı daha sonra karışık ve yüzü aşağı yerleştirilir. oyuncular kendilerini oyun sırasını karar vermeniz gerekir; Çoğu kişi saat yönünde gitmeye karar verir ve ilk puanları en yüksek ya da bir zar üzerinde en sizin takdirine bırakılmıştır yüzden bu konuda hiçbir kural yoktur roll-.

İlk oyuncu başlar kim görmeye gider kim karar verebilir bir kiremit çevirerek oyunu. Bu karo sonra oyunun başında belirlenen ilk kiremit yanına yerleştirilmesi gerekir, ve bundan sonra tüm fayans zaten üzerinde açık bir kiremit bitişik yerleştirilen gerekecektir. Herhangi bir özellik kiremit aynı tipte bir özellik kiremit yanına yerleştirilmiş olması ayrıca gereklidir; Örneğin, bir nehir karo bir nehir çini yanında olmak gerekir ve bir yol kiremit yol döşemek için yanında olması gerekiyor.

bunu isterseniz karar size kalmış bir özellik inşa ettik zaman Bir takipçisi ya da orada meeple koyun; Bu oyunun sonunda final skoru için önemli bir özellik. tamamlandığında

puanları oyuncular arasında bölünür. Bir yol, şehir veya manastır oyun sırasında tam Yani eğer o oyuncu o özellik ve özellik genel boyutuna sahip Meeples sayısına bağlı puan alacaksınız. alanlardan puan oyunun sonunda verilecektir.

son ​​kiremit sonra getirildiğinde puanları geri kalanı layık olabilir. Yanı sıra alanlar aynı zamanda bir meeple yer almaktadır bitmemiş özellikler için puan olacak. Ekstra puan verilecektir sınırındaki bir şehir olan bir alan. Tüm puanları en yüksek puana sahip çalar eklendikten sonra kazanan olarak ilan edilecektir.

Carcassonne insanlar nispeten kısa bir süre içinde oynamayı öğrenmek bir oyundur. rağmen oyunun içine almak gerçekten çok kolay olması, hala strateji biraz içerir ve bu daha ilgi çekici hale getirir. Bu saat ve eğlence saat sağlamak, ancak ilgi hiç zayıflamak eğer genişleme bol biraz şeyleri canlandırmak için paketleri var olabilir. Bu tam bir acemi deneyimli oyun insanların birçok farklı türleri için bir oyun uygundur.

backgammon online Carcassonne Oyunu Nasıl Oynanır

  • Yazar : admin
  • Tarih : 28 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.527 kez

Sponsor

Yorumlar