Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Mancala tahta oyunları tüm yaşlar için eğlenceli bir eğlence formu sunuyoruz. Eğer 5 veya 80 olsanız, Mancala tahta oyunları saatlerce fikir netleştirmek olacaktır. Nedeniyle oyunun basitliği, Best of all, neredeyse her yerde çalınabilir. Onlar ‘resmi’ Mancala kurulu bulamazsa Bazı insanlar bile bu harika oyunun kendi versiyonunu yapmak.

Yani, bu masa oyunu nasıl oluyor? Temelde, Mancala tahta oyunları 14 bardak bir oyun tahtası oluşur. Bardak Oniki kurulu ortasında içinde yerleştirilir. Onlar sonunda bardak daha boyutu küçüktür. Bunlar büyük bardak sağ tarafta bir ve sol tarafta diğer yönetim kurulu sonunda yer almaktadır.

Neyse, bu tahta oyunları her oyun adet eşit sayıda başlar 12 küçük bardak. Oyun sırasında, oyuncular olmalı ‘ekmek’ bir fincan toplama ve saat yönünün tersine hareket tohumlarını yayarak kendi tohumları. Bu süreç ne olursa olsun oyun nasıl gidiyor bağlı bir kendileri rakibin fincan içine tohumlarını bulmak olsa bir, gelen oynuyor yan.

dan başlıyor Ama eğlenceli orada bitmiyor. Oyuncu Mancala oyunu kurulu kendi tarafında büyük fincan ulaşırsa, bir tohum düşmesi izin verilir. Bu oyunu kimin kazanacağını belirlemenize yardımcı olur beri, daha fazla tohum onlar, bu bölümde daha yer bırakabilirsiniz.

bir oyuncu kendi tarafında küçük bardak daha fazla tohum yok olduğunda

Mancala biter kurulu. Ayrıca yönetim kurulu sonunda büyük bardak Mancala daha kim belirleyerek bitirebilirsiniz. Her iki şekilde de, bu noktaya kalkarken oyuncuların hem adına strateji ve matematiksel beceri gerektirir. Oyun hala çok temel olduğundan Ancak, güvenebilirsiniz herkes tarafından zevk olabilir. Eğer eğlenceli farklı bir tür arıyorsanız Aslında, en iyi oyuncularından bazıları ilköğretim okulunda olanlardır!

Sonuç olarak, Mancala tahta oyunları düşünün. Sadece kurulum son derece kolay, ancak tohum kaybederseniz, her zaman gerçekten paralar, kayalar veya daha küçük olan başka bir şey olsun, başka bir şey ile değiştirebilirsiniz. Mancala tahta oyunları sayma güveniyor çünkü tasarım, önemli değil. Hiçbir ilişkiler oyun adet kendi aralarında oluşur. Bir varyasyon varsa bu estetik ya da kaç tohum oyun sırasında kullanılan gelince, genellikle bu.

backgammon online Mancala Masa Oyunları

  • Yazar : admin
  • Tarih : 29 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.354 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar