Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

benim satranç kariyeri süresince ben oyunları yüzlerce oynadı ve hamle binlerce edindiğimize. Her hamlede analiz ve taşımak için ne karar için ayrı bir durumdur. Ben geri baktı ve ben genellikle geçmeden önce düşünmek ne üç adım adım gitmek her hareket fark ettik. Neredeyse ben bu kısa liste üzerinden gitmek her hareket beni iyi hamleyi karar vermenize yardımcı olacak. Senin zaten sonra tüm bunları yaparken değilse ben, beceri önemli ölçüde artacak önermek. Sadece, satranç eğlenceli olması gerekiyordu hatırlıyorum ve satranç her zaman oynayabilirsiniz!

1. Rakiplerinizi son hamlesini neydi: senin Rakipleri son hamlesini analiz. Ne hareket yaptı? Ne yapmaya çalışıyorsun? Onlar kraliçe çatal, ya da belki bir checkmate kurmak için arıyorsunuz. Her zaman denemek ve onların son hamlesini ve ne onların planını önlemek için yapabileceğiniz yapılan sizin anlamaya. Bir çok tünel vizyona sahip ve onların ne yaptığını odaklanmak ve onların rakibi tarafından önemli bir hareket özledim.

2. Ne yapmaya çalışıyor muyum: Açıkçası mat, ancak kısa vadeli hedefleri nelerdir. Önemli bir kareye bir şövalye hareket ya da topraklarının dışına düşmanları kraliçesi zorluyor söyleyin. Küçük hedefler seçin ve onlara doğru çalışmaya başlar ve sonunda onay arkadaşı için fırsat alırsınız. Hiç sadece taşımak için bir hamle yapmak asla, her zaman bile onun sadece zayıf bir kare biraz daha baskı, hamle için bir amacı var.

3. Benim rakip sonraki ne yapabilirim: Bu çok önemli olduğunu ve hareket önce her dönüş yapılmalıdır. Rakibiniz ile yer değiştirdikten sonra hamle yaptı varsayalım. Bir sonraki ne yapardın? Eğer sadece bir çatal ya da kötü kendinizi ayarlamak mı, dostum? Her zaman hareket oran alışkanlık onlar vardır, rakibin bir şey özleyeceğim varsayalım oyun var ve asla etkisini düşünün. Ile bu düşünün ve zaman ayırın. Onlar çok hızlı hareket, çok yavaş götürün çünkü çoğu insan ben bu temel görünebilir biliyorum

. Hata yapmak, ancak birçok kişi rutin olarak oyunlarda bunu nasıl sürpriz olurdu. Bazı insanlar deneyin, ama gerçekten kendi rakibi böylece pozisyon gerçekten takdir etmek yeterli zaman ayırın emin olun analiz yok. Senin bu zaten büyük yapıyor ise! Aynen böyle devam! Daha sonra başlamak ve satranç oynarken dramatik bir iyileşme göreceksiniz değilse!

backgammon online Satranç İpuçları – Üç Stratejileri Dramatik hemen oyununuzu geliştirmek için

  • Yazar : admin
  • Tarih : 29 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 3.562 kez

Sponsor

Yorumlar