Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Arnold Snyder ve Dan Harrington piyasadaki en popüler NL Hold’em turnuva kitapları bugün bazı ikisi yazarlar. Her poker ama blackjack ve tavla yanı sadece kazandı gibi ikisi de kesinlikle onların şeyler biliyorum. Ben bunlardan birini yarışmayı çatırdayan bir numara deneyin olmaz.

onların en popüler poker kitapların her biri özünde bazı canlı forum haline taşmış durumda ikisi arasındaki çekişme bir alan gizleyen genelinde tartışmalar Eğer düşündürücü, ya da uyku indükleyici bulabilirsiniz internet evren. Hatta poker turnuvası oyuncuları için böyle stratejik kılların bölme genellikle eğlence geçen alınır.

Dan Harrington sizin cips mevcut panjur verilen bir turnuvada ne kadar süreceğini ölçmek için profesyoneller tarafından kullanılan ortak bir teknik ışık getirdi ve anteler. Biri (PM) M adını verdi, ve aslında size sadece bir turnuvada dışarı kör eğer yaşamak olsun kaç mermi endam için bir referans numarası olarak M tuttu diğer profesyoneller tarafından yakalandı var.

Sonra birlikte Arnold Snyder gelir ve kitabında, sadece bir çip yığını karşı mevcut kör seviyesini ölçen, çünkü M gerçekten yanıltıcı olduğunu “Poker Turnuvası Formula” savunma diyor, değil yakın kör seviyeleri henüz gelmek. Senin M (Yeşil MZone yığını olan) 22 idi, ama güneşlikler iki eline gidecek eğer Aslında, Arnold çünkü Harrington’un analizi altında burada doğru, orada artık yolu yığını 22 mermi sürecek. Hatta 20 eller yapılır önce Dahası, başka kör artış olacak!

Ne Arnold Snyder “etkili M” denir ima edilir. Bu denklemi içine bir turnuvanın yapısını alır ve gerçek zamanlı bir hamle yapmak için ya da bir turnuvada dışarı kör olsun var sol deduces daha doğru bir hesaplama olduğunu.

etkili M kullanarak olsa çekişme Benim tek nokta yerine M’den diğerleri 15.6 bir nispeten güvenli, sarı MZone olarak görmek olurken, sen 3.5 de umutsuz bir kırmızı MZone yığını görmeye olabilir ki! Tabii ki, farklı bir oyun tarzı talep ise, Arnold diyor ki Harrington gibi oyunculara “düpedüz manyak” görünebilir.

Arnold Snyder bu oynamak için yolu olduğunu söylüyor. Ancak, çevrimiçi turnuva oynamak ve kolayca pratikte, bu, çünkü online oyuncular o agresif oynamak benim rocker gidiyorum anlamaya için çok uzun sürmüyor değil çürütmek edebilir, ve ben meydan olacak – haklı ve – Ben hiçbir kartları ile iyi para yolumu kabadayı çalışırken benim yığını kalır ne kısa sipariş. Onlar gezegendeki son peynir nachos vardı gibi Aslında, böyle davranışlar sergilemek başlar kısa sürede, online turnuva rounders benim turnuva cips salivating başlayacak.

Bu sadece (en azından) olmaz az elli dolar satın ins sahip çevrimiçi turnuvalarda. Orada, Arnold ki bitti. Gerçek M, Dan Harrington MZone Strateji düşük seviye çevrimiçi turnuvalarda en iyi şekilde çalışır.

Belki burada sadece forum tartışmaları ekleme, ama ben para koymak ve bunu her iki yönde çalıştı. Online Bana Arnold para göster, ve ben sadece benim M oy salıncak olabilir.

backgammon online MZone ve Etkili MZone Poker Turnuvası Stratejileri karşılaştırılması

  • Yazar : admin
  • Tarih : 29 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.232 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar