Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

BlackBerry Curve 9360, BlackBerry Curve serisinin son eklemeler biridir ama sadece selefinden hafif gelişmeler var. Önceki modellerde olduğu gibi bir, zarif, şık ve hafif bir tasarıma sahiptir. Bir 4.29 / 109 mm yüksekliğe sahip, 2.36 / 60 mm genişliğinde, 0.43 / 11 mm derinlik ve 3.49 oz / 99 gr ağırlığında. Aynı zamanda hala biraz küçük bir 2.4 inç 480×360 piksel HVGA + renkli ekran LCD ekrana sahip. Böyle Sosyal Feeds, Müzik Storefront ve BlackBerry Protect1 gibi önceden yüklenmiş uygulamalar BlackBerry OS 7.0 ile güçlendirilmiştir. Aynı zamanda güçlü bir performans için 800 MHz CPU ile birlikte geliyor. BlackBerry Curve 9360 selefine tarafından sunulan çift-bant daha daha iyi hale de quad-band.

BlackBerry Curve 9360 depolama kapasitesi BlackBerry Curve 9350. aynıdır bir 512 MB Hot Swap MicroSD ile 32 GB’a kadar genişletilebilir RAM bellek. Bu ile, LED flaşlı ve fotoğraf çekmek daha iyi kalite için telefonun 5 megapiksel kamera kullanarak daha fazla fotoğraf tutabilir; aynı zamanda yüz tanıma, görüntü sabitleyici, 4x dijital zoom, ve sahne modları vardır. Ayrıca coğrafi etiketleme özelliği vardır. Çeşitli çevrimiçi yorumları hala biraz hayal kırıklığı olduğunu belirtti yalnızca kayıtları VGA video.

bir internet bağlantısı gibi gelişmiş ama iyi özellikleri yine hala almamış bazı şeyler vardır. Her zaman iyi bir artı. Ayrıca Wi-Fi bağlantısı ile en sevdiğiniz web sitelerini taramak ve Facebook, Twitter ve YouTube gibi önceden yüklenmiş bir uygulamayı tadını çıkarabilirsiniz. Diğer özellikli uygulamalar Hava Network, BlackBerry App World, Flixster, Vlingo, Tavla King, oturaklı, Aces 3D Brick Breaker Klasik, ScoreMobile ve BlackBerry Protect vardır. Ayrıca BlackBerry App World telefonunuzu kullanarak uygulamaları indirebilirsiniz. Sıvı Graphics tarafından geliştirilmiş, uygulamalar daha iyi görünüyorsun. BlackBerry 9360 da Yakın Alan İletişimi (NFC) sağ inşa sahiptir. Diğer özellikler navigasyon bir sürü kolaylaştırmak için Bluetooth, 35 anahtar arkadan aydınlatmalı dar bir QWERTY tuş takımı, bir optik trackpad, menü tuşları, kamera tuşu ve diğer tuşlar ve düğmeler içerir. genişletilebilir hafıza ile

BlackBerry 9360 BlackBerry Curve 9350 ne çalış hemen hemen aynı olan farklı dosya türleri bir çok tutabilir. desteklediği ses formatları .3gp2, .m4v, .avi, .wmv, .wma, .mp3, FLAC, OGG, .aac, .amr, .wav ve .mid vardır. desteklediği video formatları .mp4, .m4a, .3gp, .avi, .asf ve sayılabilir. Resim akıllı telefon destekler .bmp, .jpg, .gif, .png, tif, .wbmp uzantılı olan biçimlendirir.

BBM ve anlık mesajlaşma (IM) uygulamaları hala yararlı, mevcut ve elbette. 5,5 saat, 14.5 gün bekleme süresi bir konuşma süresi kapasitesine sahip ikincisi ile karşılaştırıldığında BlackBerry Curve 9360s pil ömrü selefi, BlackBerry Curve 9350. gibi etkileyici değil, müzik kulaklık ile 45 saate kadar oynatma , 9 saate kadar video oynatma ve BlackBerry Curve 9360 sadece 5 saatlik konuşma süresi, 14 gün bekleme süresi, 25 saate kadar müzik çalma süresine sahip ve bir 6 saatlik video oynatma süresi.

[1999002 ] BlackBerry Curve 9360s şartname s ve özellikleri ile, sadece önceki modelinden hafif iyileştirmeler sunuyor.

backgammon online BlackBerry Curve 9360 Genel Bir Bakış ve İnceleme

  • Yazar : admin
  • Tarih : 29 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.447 kez

Sponsor

Yorumlar