Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Poker, dünyanın birçok yerinde en popüler geçmiş zamanlardan biri, ve katılımcılar (yeni başlayanlar için) Oyunun temeli öğrenmenize yardımcı olmak için veya içinden olanlar için (katılımcıların ‘up’ kendi oyun yardım temelleri), çeşitli poker kitaplar yazılmıştır. Ve bu kitapların sosyal poker günümüzde onlar kitap aracılığıyla poker tanıtıldı olduğunu itiraf içine alıyorsanız birçok kişi ile oldukça başarılı olmuştur.

Yani popüler olan bu poker kitapları, aslında, o bir numarası siteler tamamen onlara yakın geçmişte kadar gelecek olan gözden adanmış.

‘modern zamanlarda yazılı poker en iyi kitap muhtemelen poker kitapları incelerken adamış bu sitelerde yorumcular arasında elbirliği var gibi görünüyor İki ciltlik gelir Dan Harrington ve Bill Robertie tarafından Hold ‘Em’ üzerine Harrington yani ‘Harrington Beklemede’ Em ‘Cilt 1 ve 2 Dan Harrington, bu kitapların yazarı kendisi bir eski WSOP ana olay şampiyonu ve bir yaygın poker yetkisi tanınmış ve o (eski tavla şampiyonu) Bill Robertie kitap yazma konusunda desteklenir.

Nehri üzerinde Barry Greenstein Ace poker başka harika bir kitap, ve bazı yorumcular vardır Aslında Harrington’un yukarıda yerleştirin poker kitapları Hold ‘Em. Tabii ki, on the River Barry Greenstein Ace eleştirenler bir götürmez büyük bir poker kitabı ise, onun sadece oyunun gelişmiş oyuncular yöneliktir, ve aynı zamanda en olası kişi poker acemi (seyir için işaret poker kitapları zaten) içine o sunulan bilgilerin anlamaya çalışırken zor bir zaman olabilir. Yine, on the River Barry Greenstein Ace profesyonel poker nihai rehber olarak birçok kişi tarafından kabul edilir

Sonra Michael Konik en uygun bir şekilde ‘Lies anlatmak ve Ücretli Başlarken’ adlı -. Hangi birçok kişi, özellikle artılarını, arıyor kendi poker derin anlam çok teknik almadan, aynı zamanda kişinin stratejisini artırılması olasılığını verir sayısız poker hikayeleri aracılığıyla ilham bulmak. Poker adım öğretimsel, ‘Yalanlar söylemek ve Ücretli Başlarken’ tarafından değil, bir adım poker yaklaşık iyice eğlenceli bulacaksınız hepsi bilir bir kitap herkes iken.

Anthony Holden ‘Teklif Deal’ başka bir kitap olan Tüm zamanların en iyi beş en iyi poker kitapları arasında yer garanti. Başlangıçta 1990 yılında yayınlanan, ‘Big Deal’ profesyonel bir poker oyuncusu olarak hayata Anthony Holden kişisel anı aslında, Anthony kendisi 1990’ların en üst poker oyuncularından biri olan. ‘Big Deal’ kesinlikle poker adım giriş bir adım değil iken Yine, aynı zamanda bir deneyimli bir poker oyuncusu derin anlam (yanı sıra eğlence) bulabilirsiniz kitap ve bir poker acemi bulabileceğiniz bir kitap Bir sonraki yönü onların oyunu almak için.

bu en üst 5 en iyi poker kitapların yanı sıra, aynı zamanda özel bir söz değer konuyla ilgili diğer kitaplar Lou Krieger en içerir ‘Holdem Mükemmellik,’ Matthew Hilger’in ‘Texas Hold’em’ ( Online poker meraklıları) ve Doyle Brunson en için ‘Süper Sistemi 2.’

backgammon online Top 5 En İyi Poker Kitaplar

  • Yazar : admin
  • Tarih : 29 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 3.520 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar