Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Hiç oyun ne tür insanların Rönesans döneminde oynanan merak ettiniz mi? Compleat Gamester sadece bir kılavuzdur. Şu anda popüler olan oyun oynamak için nasıl öğrenmek için zaman insanlar için bir el kitabı olarak 1674 yılında yazılmıştır. Ve bugün hala yaygın olarak kullanılabilir. Bu oyun insanların tür Ortaçağ boyunca oynanan hakkında bilgi edinmek için harika bir yoldur. Ve o da zaman süresidir hala bugünün dünyasında muazzam bir etkisi vardır nasıl anlamak fikir verir. Kitabın oyunların çoğu bugün hala oynanır.

Compleat Gamester sağ Avrupa Rönesans ortasında 1674 yılında Charles Cotton tarafından yazılmıştır oyunlar ve oyun hakkında bir kitap. Bu da oldukça uzun bir ömür birçok kez yeniden basılmış olan olmuştur bir kitap. Hala bugün çok hazır ve bunun son baskı 1970 Birçok kütüphanelerde oldu kopyalarını taşıyan ve kopya bol herhangi bir online kitap mağazasında bulunabilir.

kitap haline bize harika bir fikir verir Dönemin eğlence aktiviteleri ve bu oyunları kart oyunları, masa oyunları, tahta oyunları, ve açık oyun dahil olmak üzere birçok genel kategoriye ayrılır. Kart oyunları Whisk ve Cribbage bulunur. tahta oyunları Satranç ve Tavla bulunur. masa oyunları, bilardo ve bölüm benim için en ilginç olan okçuluk, bowling, binicilik ve horoz mücadele dahil açık hava oyunları içerir.

geçişi kaybetti gibi görünüyor oyunlar bir sürü vardır Zaman. Bu oyunlar, L’Ombre, Kraliçe Nazareen Lanterloo ve Beast adlı kart oyunları bulunmaktadır. Ve böyle keç-ahmak ve Sice-Ace gibi kartsız oyunlar yer alıyor.

Bu kitaptan elde edebilirsiniz Ortaçağ’da içine başka ilginç fikir sınıfı ve kast sistemine hassasiyetidir. Yazar genellikle insanların tür onları oynamak ne oyunlar ve hakkında yorum ve gözlemler yapar. Bu ilk “Compleat Gamester veya olağan ve Soylu oyunların her şekilde oynayın nasıl Talimatlar” dir kitabın tam başlığı bize ortaya çıkar. Bu duyarlılık üç şey topları daha atılan rooks için bir yer olarak bowling sahne açıklar nasıl en yaygındır. Bu zaman, para, ve küfürler vardır. Henüz kaba ve takla halktan kalabalık için daha fazla şey sağlıklı bir spor olarak bowling karakterize etmektedir. Ve bu bowling ortak kişilerin spor olmanın o damgalanma hala bizimle bugün hala nasıl komik. O bowling hakkında bu bütün stigma başladı adam eğer bir meraklandırıyor. Ve

Kitabın Hakkında

yazılmış olan üç yüz yıl önce dili Kitap bazen biraz garip olabilir ama güzel yapılır ve büyük resimler ile yüklenir. Bu kitabın ilk baskısı çok Charles Cotton tarafından 1674 yılında yayımlanan ve Komple kelimenin en sık görülen ikinci alternatif kullanımıdır. Bu alternatif yazım en yaygın ve en ünlü, kullanım Charles Cotton babasının bir arkadaşı tarafından yazılmıştır Compleat Angler için tabii ki. Charles babası ve Compleat Angler yazarı Charles çocukken çok balık gitmek için kullanılır. Bu yüzden kitap ve kendine özgü başlık için ilham nereden geldiğini görmek kolaydır.

genel olarak Ortaçağ Dönemi şeyler ve oyunlar ilgilenen varsa, bu kitap bir görünüm vermek isteyebilirsiniz. Kim bilir, kayıp oyunların bir kısmını okuduktan sonra sadece yepyeni bir canlanma onları denemek ve başlatmak isteyebilirsiniz.

backgammon online Compleat Gamester – Bir Ortaçağ Kitap İncelemesi

  • Yazar : admin
  • Tarih : 30 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.345 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar