Merhaba sayın Misafir bugün: 14 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Çocuk IQ

Geliştirmek için nasıl

Ebeveynler çocuklarının zeka genel gelişiminde oynadıkları önemli rol gerçekleştirmek gerekir. Ebeveynler olumlu onların IQ dahil, bir çocuğun yaşamının her yönünü etkileyebilir – (İstihbarat Bölüm). Son araştırmalar bu çocuklarda zekayı geliştirmek mümkün olduğunu ileri sürdü. Bir çocuğun zihinsel fakülte geliştirmeye Bu makale odak listelenen faaliyetler.

Biz nasıl IQ inceleyeceğiz çeşitli faktörlerden etkilenir. Etkenlerden bazıları ortamı, genel sağlık, okuma, ve ebeveyn etkileri vardır.

Bir çocuğun IQ geliştirmeye büyük katkıda biri eğitimsel uyarıcı bir ev yaratılmasıdır. Bu çocuk anne karnında hala olduğu gibi erken başlayabilir. Bu okuma ve günlük fetus konuşuyor içerir. Doğumdan sonra çocuk büyüdükçe, okuma, özellikle yatmadan önce, devam etmelidir. Okuma çok önemli. Ebeveynler çocukların her zaman okumaya teşvik edilmesi gerektiğini anlamak gerekir. Çocuklar, en az 3-4 ayda birkaç kitap okumalısınız. Kendi istihbarat bilgisiyle artırabilir Bu şekilde onlar çeşitli konularda okuyarak kazanç. Bir konu, bir çocuğun okuma sınırlamayın. Onları, neden içinde, konu ve çıkarları çeşitli keşfetmek için izin verin. , Okuma şarkılar söyleyerek veya küfür dil ve akıldan çıkmayan ritimleri ve şarkı sözleri bebekler ve küçük çocuklar için uyarıcı bir geçersizdir müzik çalmanın yanı sıra.

Onların ortamı her zaman ilerleme elverişli olmalıdır. Bu zorlu etkinliklere katılan, iyi bir okulda olmak olumlu ve akıllı arkadaşlar alarak yapılabilir, ve eğitim başarı bir ev ortamı vurguladı nerede. Çocuklar, fikir alışverişinde insanları dinlemek ve yetişkinlerin yankıları korkusu olmadan yaşa uygun konularda bir akıllı görüş vermek için teşvik edilmelidir. Ebeveynler konuşmak ve üretken konuşma başlatmak için korkmayın çocuklarını teşvik etmelidir.

Çocuklar her zaman fiziksel ve zihinsel hem de çeşitli etkinlikler, yer almalıdır. Bu beyin ve sinir sistemi de dahil olmak üzere vücudun farklı bölgelerine kan akışını artırmaya yardımcı olacaktır. Fiziksel aktiviteler, açık düşünme teşvik beyin aktivitesini teşvik ve konsantrasyon artacak. Sürekli fiziksel aktivite de vücudun düzgün çalışması ve günlük faaliyetleri için çocuklara daha fazla dayanıklılık vermek sağlayacak kaba motor becerileri geliştirmeye yardımcı olacaktır.

birkaç oyun ve aktiviteler IQ artırmak yardımcı olabilir, vardır Çocukların zihinsel stratejiler kullanmak yardımcı olur ve okulda gerekli eleştirel düşünme becerilerini – Onlar bilgisayar oyunları, satranç, dama, tavla ya da herhangi bir yönetim kurulu oyunlar yer alıyor. Ayrıca çocukların göz ve el koordinasyonu yardımcı yanı sıra veliler, onlar zihinsel uyarılma yanı sıra fiziksel efor gerektiren satın almalısınız onların çocukları için oyuncaklar satın aldığınızda okuma ve konsantrasyon becerilerini geliştirmek için harika bir yoldur bir enstrüman çalmak öğrenebilirsiniz . Bu sorunlar, bir çocuğun I.Q. geliştirmemize yardımcı olacaktır seviye.

Çocuklar IQ alarak erken başlamak gerekir Testler ne kadar zeki görmek için. Test aynı zamanda çocuk gelişimi için odaklanmak gerekiyor tabi hangi alanlarda görmek için kullanılır. Ebeveynler çevrimiçi ve birkaç ücretsiz I.Q. bulabilirsiniz Sadece dikkatli sınavı uygulanmadan önce yön okuma gerektiren testler. Bu testler çekerken, anne, çocuk test alma için elverişli bir alana sahiptir ve hiç dikkat dağıtıcı ile sakin ve huzurlu olduğundan emin olmalısınız.

Aşağıdaki liste yardımcı olabilecek bazı ek şeyler özeti Bir çocuğun IQ iyileştirilmesi ile seviye:

Not: P = Ana Odak / C = Çocuk Odak / PC = Ebeveyn ve Çocuk Odak beyin gelişimi ve işlevi için Omega-3 yağ asitleri bakımından zengin gıdaların

PC yiyin bol.

Omega-3 yağ asitlerinin biri mükemmel bir kaynak balık – somon, uskumru, sardalye, ton balığı, pisi balığı, ringa balığı ve; keten tohumu, keten tohumu yağı, kanola yağı, soya fasulyesi, soya yağı, kabak çekirdeği, kabak çekirdeği yağı, ceviz, ceviz ve tohumu yağı, bir kaç

Online Kaynak isim:. University of Maryland Medical Center http: // www.umm.edu/altmed/articles/omega-3

P Emzirme anne iyi dengelenmiş bir diyet yemek eğer vitamin sürü ve besin sağlamak için önemlidir. Aksi takdirde, takviyeleri diyet yardımcı temin edilmesi gerekecektir.

PC yiyin bol sebze, meyve ve. Günde yaklaşık 5 porsiyon.

kurşun zehirlenmesini önlemek için kurşun çocukları uzak tutunuz C. Bu genellikle kurşun-bazlı boyalarda bulunan zihinsel yetersizlikleri nedeni doğuruyor.

PC Günlük egzersiz istihbarat teşvik edecektir. Bu beyne değil, aynı zamanda vücudun diğer hayati organlarda değil, sadece kan akışını arttırır.

P kaçının sigara ve alkol tüketen hamile iken. Sigara / tütün çiğneme ürünleri ve alkol aşırı miktarda fetal alkol sendromu, akciğer kanserine doğrudan bir bağlantı vardır.

genç yaşta enstrüman çeşit oynamayı öğrenin C. Bu el-göz koordinasyonu ve beyin konsantrasyonunu arttırır.

P Oku ve günlük ve / veya yatmadan önce çocuğunuzla birlikte. Bu çocuğunuz, entelektüel uyarım ve okuduğunu anlama ile, kaliteli zaman paylaşımlı yüceltir.

C Çocuklar kendileri için okumalısınız okulda başka gün. Bu entelektüel uyarım ve okuduğunu anlama teşvik.

PC Ebeveynler çocukları ile fiziksel olarak zorlu oyunlar / yaratıcı ve zihin oynamalıdır. Bu yeni Wii Oyunu dahil.

P matematik, yazım, dilbilgisi, ezberleme ve mantığı var oyunları tanıtın. Bu entelektüel uyarım ve okuduğunu anlama teşvik.

PC Sınırı akılsız, izlerken denetimsiz televizyon.

PC tüketilen şeker ve kafeinli içeceklerin miktarını sınırlayın.

PC olun Kahvaltı Ev tüm üyeleri için zorunlu bir yemek.

PC günün olaylarını görüşmek üzere mümkün olduğunca sık bir araya akşam yemeği yiyin. Zaman paylaşımı birbirlerini onlar bir aile biriminin bir katkıda üyesi olduğunu hissediyorum izin önemlidir. Tartışma beyin gelişimini uyarır.

gerçekleri

PC tekrarı beceri geliştirme bazı alanlar için gereklidir. Örnek için: tekrarlanan uygulama / çarpma gerçekleri gözden öğrenme ve beceri edinimi teşvik edecektir

Artan bir çocuğun IQ. ebeveyn bu çocukla çalışmaya istekli olup olmadığını mümkündür. Çocuklarıyla birlikte çalışırken Ebeveynler sabırlı olmalıdır. I.Q. gecede artmaz. Hepimiz Tanrı’nın hediye ile kutsanmış ve bir kişinin elde edebilirsiniz ne bir sınırı olabilir. Anne iyi beslenme sağlamak için hazır iseniz; ses uyku, kesintisiz uyku; Yeterince egzersiz olanakları ve ek beyin artırma faaliyetleri, çocuklar ve onların IQ artıracak olabilir seviye.

backgammon online

  • Yazar : admin
  • Tarih : 30 Ocak 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 2.376 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar