Merhaba sayın Misafir bugün: 11 July 2020, Saturday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Okey Hileleri

Türkiyede en yaygın oyun olarak bilinen okey oyunu sevildiği kadar bazen can sıktığı dahi olmakta. Bunların sebeplerinden biride hileli okey siteleri ve salonları olması. Sebepleri ise örnek verecek olursak. Puanlama düzeneği, mail göndermeden nick değiştire bilme hilesi. Kendine VOP AOP gibi yetki ekleme hilesi. Daha bir çok sıralama mevcut. Bunların bir kaçını sizler için alt kısma çıkarmış bulunmaktayız yeni hileler merak ediyorsanız eğer sayfamızı unutmayıp veyahut www.okeytavla.net üzerinden takip ederek göz ata bilirsiniz.

okey oyun hileleri

Hile 1

Kullanıcı giriyor okey oyna oyunundan yararlanmak için birikim yapıyor kasıyor ediyor puan yapıyor 1531351 vs gibi ve sıralamada 1nci oluyor 1 ay durmadan oynuyor bu puanı yapmak için emek sarf ediyor. Daha sonra oyuna yeni girmiş bir kullanıcı az birşey kodlama anladığı için oyunun hilesini öğreniyor ve hemen hile yaparak 1nciliği 1aydır emek veren kullanıcıdan yasal olmayan yollardan almış oluyor. Ve daha sonra insanlar bu hileler yüzünden puanla sistemine inanmadıkları için doğru puanlaması olan siteler aramaya başlamış.

Hile 2

Sizlerde biliyorsunuzki mevcut okey olarka bilinen es okey uygulamalarının bir çoğu IRCD tabanlı olduğu için panellere girişler ve problemler çok olmakta bir çok okey tavla net sitesi bu tip sorunlara çare bulmuş ancak bir çok firmada bu tip sorunlara çare bulamamıştır. bu açıkları bilenler bunlardan yararlanarak oyuna giriyor ve kendilerine op ekleye biliyor ve salonlara küfürlü ve hakaret edici nickler sözlerle saldırılar gerçekleştire biliyorlar.

Hile 3

Kullanıcılarımızın bir kısmı da okeytavla salonun aplet kısmına erişim sağlıyor ve yetkiden ziyade nicklerini durmadan değiştirerek hile göstermiş oluyor yani A nickinden B nickine geçişini yaparken bunu site üzerinden değilde hile yaparak aplet üzerinden yapıyor böylelikle 1 den çok nick kullanımı sağlamış oluyor lütfen bu tip hataları fark ederseniz bize bildirin.

Evet yukarıda sizlere esokey üzerinde olan 3 problemden bahsettik ve özelikle belirttiğimiz gibi IRCD tabanlı olduğu için ve bu esokey scriptini yapan firma ortadan kaybolduğu için bu açıklar kaynak kodlar yüzünden kapanamamaktadır. Bu sebeple oyun içerisindeki görüdüğünüz hata problem olursa lütfen iletişim kısmından site sahibine yada salon içerisinde okey salon oplarına söylemenizi rica ediyoruz. Sorunsuz ve problemsiz bir okey oyunumu oynamak istiyorsunuz bıktınızmı bu problemlerden hilelerden doğru adreste olduğunuza emin ola bilirsiniz. Problemsiz hilesiz okeytavla net oyunumuza hemen alttaki butona tıklayarak bağlana bilirsiniz.

OYNAMAK İÇİN TIKLA

Okey Hileleri

  • Yazar : admin
  • Tarih : 1 Şubat 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 6.242 kez

Sponsor

Yorumlar