Merhaba sayın Misafir bugün: 02 December 2020, Wednesday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Okey Nasıl Oynanır

Okey kökenleri eski yüzyıllara bulunmaktadır. Oyun, birçok varyasyon ile birlikte, dünyanın en popüler kart oyunlarından bugün biridir. Okey ‘çizmek ve atın’ oyunlar olarak bilinen benzer kuralları ve özellikleri paylaşan kart oyunları, bir gruba ait.

oyun genellikle iki ve dört oyuncu ama bazen daha arasına tarafından oynanır. Oyunun amacı oyuncuları mermi ve döner bir dizi tüm kartları kurtulmak için ise

Bir dönüş, iki eylem oluşur:.

bir kart toplarken, ve atarak bir dönüşün sonunda kart.

güverte kartları almak, ya da önceki oyuncunun atıldı kartı almak ya bir oyuncu. Kartları atarken, oyuncular genellikle az kendi el değeri veya ceza puanı açısından bir değeri yüksek kartı olan kart atmak için seçecektir -. Bir oyunun sonunda hesaplanan ikinci varlık

alındıktan Her turda kartları, oyuncunun melds ‘(‘ setleri ‘ve’ çalışır ‘) kendi kullanılabilirlik karar vermek gerekir. Kartlar aşağı atmak için, oyuncular setleri veya ishal oluşturması gerekir ve birleşmek alanında onları uzandı. Bir kart bir dönüş tamamlamak üzere elinde tutulmalıdır

Run -. Aynı renkten en az üç ardışık kart -. Düz gerçekten gibi biraz

Set -. farklı türlerde aynı değere sahip en az üç kartları, en

bir oyuncu kendi elinde kalan hiçbir kartı – onlar oyunu kazanmak. rakipler kartları bu kartların toplu değerine göre cezalandırılır tutarak bıraktı.

Geleneksel Rummy bir veya üç tur sonra sona erebilir. Oyuncular iki ana seçenek var – ya yavaş yavaş denilen kazanmak bir tür, bir rakip tarafından ‘yakalandı’ olma riskini azaltmak, ya da bir kerede tüm melds bırakmaya teşebbüs etmek amacıyla melds / setleri / çalışır bırakmaya ‘ hunt ‘kazan.

Okey tüm dünyada birçok varyasyonu vardır

Çeşitlemeler. Ülken oynadı Okey varyasyon türünü belirleyecek

Örneğin, Avrupa Okey daha iyi olarak bilinir:. Ramino, Rummikup, Remi, Rummy, Chinchon, Okey, Bribas, Romme, Rummy 500 veya Rami, bağlı hangi ülkeye sizden bulunmaktadır. Gin Rummy veya Oklahoma Gin: Kuzey Amerika’da oyunu daha iyi olarak bilinir. Burraco, Canasta veya Conquian: Güney Amerika’da oyunu en iyi olarak bilinir. Avustralya ve Yeni Zelanda’da, ‘Tonk’ popüler sürümüdür. Uzak Doğu’da, o Mahjong adı geçiyor.

Her oyun orijinal Okey oyunu ince varyasyonları genellikle sahip olacaktır. Belki de en iyi tavsiye Rummy ile başlar ve oradan gitmek olduğunu.

İyi şanslar.

okey games Okey Nasıl Oynanır

  • Yazar : admin
  • Tarih : 1 Şubat 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 5.943 kez

Sponsor

Yorumlar