Merhaba sayın Misafir bugün: 01 October 2020, Thursday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için gerekli iyi bir beyin ve hafıza, daha zeka ve zihinsel olarak aktif olmak vardır. Burada, sizin yaşam tarzınıza yeniden vamping sağlığınızı iyileştirmek ve zihinsel kapasitesinin artırılması size yardımcı altı kullanışlı tuşları bulunmaktadır.

Stres en aza indirin

Sadece aşırı stres zihinsel süreçler için kötü, bu kadar sağlık için zararlı ve hatta bir katil olabilir. Diğer yardımcıları stresi en aza indirmek için meşrubat, çay veya kahve kafein tüketimi aşağı kesim ile birlikte yeterli uyku almak içerir. Değil kahve fazla iki bardak bir gün öneridir. Bir diğer stres-avı anahtar çok gülmek ve daha eğlenceli sahip olmaktır. Hiç bir eğlence parkında bir stresli-out kişiyi gördünüz mü? (Çok ücretleri ile bir bakıcı dışında). .

Be Zihinsel Aktif

Do beyin teaserlar hayatınızı daha fazla zevk için zaman ayırın farklı oyunlar veya bulmaca çeşitli çalışır. Bazı bulmacalar şansınızı deneyin, her şey bir değişim için çalışan bu gri madde almak için. Dama, satranç, tavla, Tekel veya çok sayıda tahta oyunları başka oynayın. Ayrıca kart oyunları oynayabilir. Köprü, Poker ve diğer salon kart oyunları dünya çapında ülkelerin kültürlerine süpüren olan video oyun ateş bir dönüş yapıyoruz. Ne olursa olsun size beyin meydan gerekiyor. Sadece o zaman geliştirmek, cevap ve büyüyecek

yiyin Beyin-Arttırılması gıdalar

gibi Beyin sağlıklı yağlar Omega-3, yardım edemez, sadece zihin-zayıflatıcı bozuklukların başlangıcı yavaşlatan ama zihinsel keskinliği teşvik edebilir. Çalışmalar aslında zihinsel yeteneğini artırabilir göstermek gibi anti-oksidanlar yüksek gıdalar ile birlikte daha Zeytinyağı, balık, ceviz ve tüketin. Daha az rafine edilmemiş karbonhidratlar yemeli – anlık ve işlenmiş gıdalar kan şekeri ve böylece beyin fonksiyonlarını azaltarak başak olabilir.

Fiziksel Olun Diyetisyen veya beslenme uzmanı ziyaret ederek tam bir diyet revizyon lowdown alın. Aktif

azaltılmış Alzheimer riski ve düzenli fiziksel aktivite arasındaki bağlantılar doktorlar ve çok sayıda tıbbi çalışmalarla köklü olmuştur . Yani hareket ettirin. Bir spor salonu katılmak, dürtmek, yürüyüşler için gitmek fiziksel spor sürebilir veya bowling gidin. Herhangi titiz fiziksel aktivite yapmadan önce bir sağlık kontrolünden almak için emin olun, ancak tüm yollarla kaslarınızı, kalp ve zihin için bir şey yapmak.

geliştirin Sizin Genel Sağlık

Sizin genel sağlık ölçüde etkiler bunların zihinsel yetenekleri veya eksikliği. Sağlık geliştirir, böylece genel olacak zihinsel becerileri gibi. Sigarayı bırakın, ya da daha iyisi, ürünleri vb dahil olmak üzere, tütün, daldırma, çiğneme, Nikotin ve diğer tütün herhangi kullanımını terk yüzden herhangi bir yararı olmayacaktır tütün kullanımının bir form geçiş farklı şekillerde sistem içine iletilir. Diğer sağlığı teşvik ipuçları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

o kullanmayın bağımlılık ilaçlar

o [

o düzenli tıbbi kontrollerinizi var aşırıya kaçmadan alkol İçecek 1999003 ]

öğrenin ve Yeni Hobi veya Beceri [1999003 Pratik]

tarafından zihinsel aktiviteyi artırmak için zaman yapmak:

ders alarak o [(oya gibi tercihen bir sedanter bir, vb.) 1999003]

] o ilginç yeni beceri, zihinsel büyümesi veya öğrenmek için asla geç değildir, hatta yeni bir dil

öğrenin, yeni bir spor, hobi veya aktivitesini

[1999002 Öğrenme o. Ben başka bir yardım olabilir ya da belirli bir sorunuz varsa, aşağıda listelenen yerinde benimle temas kurmaktan çekinmeyin. Sağlıklı, mutlu, uzun, daha üretken bir hayat yaşamak için size yardım etmek için yaşam tarzınıza artırmak için bu altı kullanışlı tuşları deneyin.

backgammon online Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

  • Yazar : admin
  • Tarih : 2 Şubat 2015
  • Kategori : Tavla Salonları
  • Görüntülenme: 5.329 kez

Sponsor

Etiketler

Yorumlar