Merhaba sayın Misafir bugün: 07 August 2020, Friday - Okey Tavla Oyunu Oyna Bedava – OkeyTavla.NET - Hoşgeldiniz

okey oyna
Yaşam Daha İyi Bir Kalite Your Brain ve Bellek Arttırılması 6 Keys

Hepimiz, sağlıklı mutlu ve uzun daha üretken bir hayat yaşamak istiyorum. Yaşam kalitesi için

Okey Nasıl Oynanır

Okey Nasıl Oynanır Okey kö

mobil okey oyna

Mobil Okey Oyna OkeyTavla.NET sitesinde artık mobil okey uygulamamı

Görüntülü Okey Oyna

Sevdikleriniz ile Görüntülü Okey Oynayın Sevgili okeytavla.net kull

KIŞ ŞARTLARINDA OKEY OYUNU OYNAMAK Merhaba arkadaşlar malum kış sezonu başlamış bulu

Okey Oyna

Okey Oyna

odalarımıza hoşgeldiniz.Canlı okey tavla ve ucretsiz okeyin sizlere her zaman güven içerisinde veriyoruz. Neden OkeyTavla.net’de oynamak istediginizi ailemize katilinca anlıyacaksınız sizleri aramızda okey gruplarında gormek isteriz.
Bedava online okey tavla genel salonumuzda sizleri eğlenceli dakikalar, sohbet ve muhabbet bekliyor. Sizde Güneyliler ile Okey Oynayip arkadaslıklar kurabilirsiniz.Okey Oyunu bildiğiniz üzere 106 tane taş ve 6 yüzlü bir zar ile, oyuncu sayısı olarak en az iki en fazla dört oyuncu olarak , oyuncu adedi kadar ıstakayla oynanan , bir şans oyunudur. Bu oyun hoşça vakit geçirmenizi sağlayacak bir eğlence türüdür. Oyunu kazanmak için oyuncular , belirlenmiş olan kurallara göre 106 tane taşlardan kendine verilmiş olanları dizip oyunu tamamlamalıdır.

Okey Oyna

Odalarımız siz sevgili kullanıcılarımız için kurulmuş olup tamamen ücretsiz ve bedavadır. Okey sitesi olarak sizlere her turlu konforlu okey oyna ortamı oluşturmak için çalşıyoruz. Sizde sitemizde yönetici yada VIP olmak istiyorsanız Yönetici arkadaslara başvurarak Okeytavla ‘da yetkinizi alabilirsiniz. unutmayın OkeyOyna Burası. Burda sizlerde oyun oynayarak bizlerle iletişime geçebilir ve oyunumuzu öğrenebilirsiniz.
Daha önceden  akımı bir başka siteden başlamıştır. Daha sonra bu site sahibi olduk sizinle serüvenimiz geçen yıllarda başladı. Bugüne kadar hiç bir ücret almadan sizlere ücretsiz olarak okey oyunu oynama ortamı oluşturmaya uğraştık. Ne kadarda büyüsek hiç bir şekilde sizlerden ekstra ücret istemedik ve istemeyeceğiz. Çünkü site adresini satın alırken arkadaşlarımızla eğlenelim diye aldık. Daha sonra buraya gelen kişiler arkadaşlarında davet ederek salonlarımız da daha fazla kişi mevcut olmaya başladı.
İlk öncelikle salonlarımıza giriş yaparken yazmıs oldugunuz nick kayıtlı değilse kayıt ekranı gelecek. o pencereden ücretsiz olarak kullanıcı kayıt yaptırın daha sonra bu kullanıcı adıyla canınız ne zaman isterseniz okey oyun salonlarımıza giriş yapabilirsiniz. Okey oyna salonlarımıza olarak giriş yapabilirsiniz. Daha sonra oyunumuzu severseniz kayıt olabilirsiniz.
Türkiye de son zamanlarda oldukça çok oynanan bu oyun artık internet ortamına da düşmüş bulunmaktadır. Eğer okey oynamak istiyorsanız , internet üzerinden okey oynayabileceğiniz bir sürü site vardır. Kimi siteler üyelikle beraber oynanırken kimi siterlerde okey oynamak direkt olarak girişle mümkündür. Ülkemizde bu oyunu artık okeytavla.net adresi üzerinden en kolay şekilde oynayabilmektesiniz.Bedava okey oyna ma şansına sahip olabildiğiniz sitemizde sizde hoşca vakit geçireceksiniz. Bedava okey oyna oynayabilmek için internet tarayıcınızdan sitemizin adresini yazarak bedava okey oynama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla sohbet halinde olmak istiyor, yeni arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız sitemiz bu konuda ideal bir sitedir. Herkese şimdiden iyi oyunlar dileriz.
(Not: Nickinizle sitemize 14 gun içinde tekrar giriş yapmazsanız otomatik olarak silinir.) Sizde okeytavla ‘ya katılın ve en guzel arkadasliklarin sohbetin ve ortamı de bulun.

  • Yazar : admin
  • Tarih : 19 Ocak 2015
  • Kategori : Okey Salonları
  • Görüntülenme: 2.879 kez

Sponsor

Yorumlar